Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dylemat nad wybraniem repliki


Recommended Posts

Witam wszystkich, od roku śledzę forum i nadszedł czas na wybór sprzętu ASG. Po przeczytaniu większości recenzji i opinii nadal nie jestem w stanie się zdecydować, zaczeło się od JG, Cyma, ale ostatnio widziałem kilka wersji eco o które chciałem się spytać. Co byście mogli polecić z zamieszczonych poniżej:

 

 

Colt M4A1 Sport Line - ICS M4A1 Universal

http://www.military.pl/colt-m4a1-sport-line-ics-m4a1-univresal_10070t.html

 

czy z tą składaną kolbą

 

M4A1 z kolbą łamaną OA93, Universal Version

http://www.madonion.eu/M4A1_z_kolba_lamana_OA93_Universal_Version_p754.html

 

King Arms Colt M4-A1 RIS

http://www.military.pl/king-arms-colt-m4-a1-ris_10505t.html

 

 

G&G - GR16 - Eco. Version 

http://azteko.pl/gg-gr16-carbine-eco-version-p-1236.html

 

 

Chciałbym się spytać o parę rzeczy odnoście tych replik.

 

1.Jak sprawują się poszczególne gearboxy i jakiej jakości są te plastiki?

2.G&G czym się różnią wersje eco, plastica i combat machine?

3.Macie może lepszy opis tego KA, bo nie mogę znaleźć nigdzie o nim informacji?

4.Jak jest naprawdę z cześciami i magazynkami do nich (kompatybilność z innymi producentami)

5.Czy występuje taka loteria jak w przypadku chińczyków?

6.Czy lepiej kupić któryś z powyższych czy JG608-4 który na początku planowałem?

 

 

Czytałem sporo na wmasg i innych stronach ale jak mówiłem nie mogę się zdecydować czy lepszy byłby chińczyk czy plastik którejś z tych firm?

Mój maksymalny budżet na sam karabin to 700-750 zł

Link to post
Share on other sites

ICs z racji dwudzielnego gearboxa ma kilka niestandardowych cześci m.in:komora HU,body,dysza,anty reversal ,delta ring itp.Jedyny minus jak dla mnie to brak metal body w ics- chociaż ponad rok go intensywnie eksploatuje i abs wytrzymuje bez problemu-awarii też żadnych nie odnotowałem a poszło już z niego około 30 tys kulek.Na tym forum jest obszerny temat o m4 z ics akurat i nawet filmik od madonionów .Składanej kolby nie bierz z racji tego że ma kure,,,kie luzy.

Magazynki jakich używam to hi -capy Battle axe i JG- zero problemów.

 

Kolegom ze sklepu sie chyba opis pierdyknął:

na górze opisu pisze że korpus i raczka transportowa abs a na dole

 

korpus(body) wykonane z metalu-UV mają ABS'OWE ale tak to jest jak działa tylko kopiuj/wklej haha

 

Ta emka od gg ma przeraźliwe spierniczony hi cap-za długi i wygląda jakby ktoś maga od AK wsadził do m4....

Edited by -MARIO-
Link to post
Share on other sites

Ok OA93 odpada, filmików jeszcze poszukam później zobaczę (flash nie działa na komputerze na którym siedzę aktualnie), a ten King Arms? Warty tej ceny i gearbox jest taki jak w tych droższych czy coś powymieniali na plastik w środku?

Link to post
Share on other sites

Co do ics'a nic nie mam,bo są to dobre repliki,ale jak Nath prawi,lepiej dozbierać i kupić KWA.Nie musisz nic w nią wkładać,prócz batki,i ładowarki.Jest pancerna i na prawdę długo ci pochodzi.Komora i lufa w stocku są świetne,więc nie musisz wymieniać.

Link to post
Share on other sites

Zaciekawiliście mnie tym KWA. Nie mam do końca przekonania do chińskich replik i wyszedłem z założenia że lepiej kupić któreś z tych eko, bardziej z uwagi na gearbox niż na materiał zewnętrzny. Na risach za bardzo mi nie zależy, nie lubię biegać z choinką w ręku. Przydałaby się jednak jakaś rączka z przodu a i z czasem kolimator.

 

Wszyscy niby polecają chino na początek, ale ja nie mam za bardzo szczęścia w grach losowych więc wole kupić trochę drożej a mieć coś z czego będę zadowolony

Link to post
Share on other sites

Polecam: Lone Star Rancher [EH04AR] na zbrojowni, teraz sprzedają za 699 PLN, dostajesz full metal w pięknym stylu. Do niedawna za darmo zmieniali sprężynę na mocniejszą, co dawało około 360 fps. Sam mam takiego i jestem zachwycony wykonaniem, nawet na oryginalnej sprężynie przy 310 fps ma zupełnie zadowalające osiągi. Jest to praktycznie kopia KA i ma wszystko standardowe.

Link to post
Share on other sites

A moglibyście coś powiedzieć o firmie ZL i ich fn fal? Myśle że to jakiś chińczyk, ale co on ma w środku??

 

A tak wogóle przy moim wzroście 173 cm, warto biegać z lekko ponad metrowym elektrykiem?

 

Jak chcesz kupić fala od ZL to polecam, sam mam i jest to dobrze wykonana replika. Idealna kopia Classic Army, działający i głośny boltcatch dodaje tej replice dodatkowego smaku. Nietuzinkowa broń, budząca duże zainteresowanie na strzelankach (+50 do lansu jest). Około 400 fpsów na stocku, przyzwoity zasięg, zadowalające skupienie (jak na chińszczyznę).

Co się tyczy relacji wzrost/długość repliki to wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...