Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

michdom74

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Ja jednak polecam gromy. Cordurę potraktowałem impregnatem i nie narzekam, oczywiście nie są to buty do brodzenia po strumieniach. Za to lekkie i megawygodne.
 2. http://blacksword.pl/product-pol-323-BS-Replika-celownika-kolimatorowego-RD-1-x-40.html - mam taki i jest spoko http://allegro.pl/profesjonalny-otwarty-kolimator-laser-4-tryby-11mm-i2580390925.html - ten widziałem w użyciu i też jest spoko oba są tanie (linki do sklepów czy aukcji są przykładowe, nie mam na myśli polecania akurat tych sprzedawców). pozdr.
 3. Nie mam większego przebiegu, ale problemów nie było. Jestem zachwycony, bywamy razem na strzelankach w Szestnie, więc jak byś chciał to możesz obejrzeć jak ona w realu wygląda.
 4. Ja mam http://allegro.pl/buty-protektor-grom-742-r-43-nowe-wojskowe-i2364326357.html
 5. Polecam: Lone Star Rancher [EH04AR] na zbrojowni, teraz sprzedają za 699 PLN, dostajesz full metal w pięknym stylu. Do niedawna za darmo zmieniali sprężynę na mocniejszą, co dawało około 360 fps. Sam mam takiego i jestem zachwycony wykonaniem, nawet na oryginalnej sprężynie przy 310 fps ma zupełnie zadowalające osiągi. Jest to praktycznie kopia KA i ma wszystko standardowe.
 6. Również polecam gromy, mam te z allegro już drugi sezon i jestem baaardzo zadowolony.
 7. @hokager - ja też gram na ru, co prawda mam tylko Pzkpf IV - jakiego masz tam nicka?
 8. Nie wiem do czego ci ta broń boczna, ale uważaj na fps, ten G&G u kolegi miał chyba 500fps przy pierwszych strzałach z kapsuły, do budynków raczej się nie nadawał.
 9. Dodam tylko, że kolbę trzeba było po prostu dokręcić. Dokręciłem śrubę i siedzi sztywniutko.
 10. Kupiłem wersję rancher. Wygląda super, minusy to kolebiąca się kolba i magazynek. Magazynek nie wypada, podaje dobrze, ale kiwa się na boki. Tak samo kiwają się low-capy boiy - blacksword naściemniał z tym, że siedzą sztywno, albo ich definicja "sztywności" jest inna niż moja, tudzież ich "mały luz" to dla mnie duży luz :-) ale generalnie replika na luzie ;-). Zasięg jak na stockowe 320fps uważam, że przyzwoity. Po pierwszej strzelance jestem zadowolony. Jak się skończy gwarancja, tudzież moja cierpliwość to spróbuję tam wsadzić mocniejszą sprężynę.
 11. Są takie repliki, gdzie nie trzeba rozbierać gearboxa, wyciągać sprężyny, chyba L85 (nie pamiętam jakiego producenta, ktoś pewnie podpowie) ma coś w rodzaju ustawiania mocy sprężyny i w replikach ICS można np. zamienić górną część gearboxa, wstawić ze słabszą sprężyną. Jest to więc ułatwione, nie zabiera aż tak dużo czasu i można to zrobić "w polu". Tymniemniej nie jest to takie proste jak naciśnięcie jakiegoś guzika.
 12. No to jednak jestem daltonistą, ;-). Czyli "zwykłe" WDW.
 13. http://nicolaev.livejournal.com/1496443.html Ten link twierdzi, że jest to naszywka należy do pograniczników-desantników z lat 80-tych. Tzw. DSZMG - desantna szturmovaja manevrennaja grupa. Świadczy o tym zielone tło naszywki. W latach 90 zaczeła być używana przez Witebską dywizję WDW, która weszła w skład "pogranicznych wojsk". Czytając tu: http://desantura.ru/forum/forum3/topic3162/ można się dowiedzieć, że po krótkim okresie dywizji w wojskach pogranicznych, wrócili do Wozduszno Desantnych Wojsk - ale gość, którego wzieli do WDW w 1995 roku pisze, że na mundurach mieli właśnie ziel
 14. Wg skepu blacksword magazynki boiya low cap: Odpowiedź: "Witam. Pasują bez problemów. Siedzą sztywno z bardzo małym luzem. Bezproblemowo także podają.
 15. Panowie jakie magazynki low-cap, mid-cap pasują do niego, tak żeby się nie kolebały i podawały. Posiadacze - macie już jakieś doświadczenie w tym temacie?
×
×
 • Create New...