Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolor oporządzenia do camogromu.


Recommended Posts

Witam serdecznie, od kilku dni jestem (dumnym?) posiadaczem Helikonowskiego munduru w camogromie i tu pojawia się problem z kolorem sprzętu. Mianowicie, mam w tej chwili R.A.C.K-a w ranger green od Bombla, i chciałbym dowiedzieć się czy lepiej wyglądają na takim zestawie ładowniczki/rozmaite drobiazgi w ranger green, MC, oliwce czy najzwyklejszym wz.93. Mam okazje u w.w pana zamawiać trochę badziewia i głupio byłoby gdybym wyglądał jak mieszanka Afgana z Polakiem i Amerykanem :) Jeżeli macie jakieś foty swojego sprzętu to bardzo bym prosił o podrzucenie ich. Pozdrawiam.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego napisałem ten temat :) Sam jeszcze nie widziałem wz.93 na camogromie, jedynie o takiej kombinacji słyszałem. I chciałbym usłyszeć wasze osobiste opinie/ sugestie bo już wiele razy przekonałem się że lepiej posłuchać kogoś kto się zna niż zaufać swoim gustom.

Link to post
Share on other sites

No tak, bo przecież helikon szyje mundury dla GROMU. Osobiście uważam, że brzydko wygląda mieszanie jednego wzoru maskującego z drugim (wz.93 + CG), ale o gustach się nie dyskutuje.

 

Nie wiem skąd ten wniosek, GROMowcy chodzą w camogromie/multicamie tak?

Link to post
Share on other sites

Osobiście uważam, że brzydko wygląda mieszanie jednego wzoru maskującego z drugim (wz.93 + CG)

 

Ojej? Naprawdę? ;D

To zobacz to:

 

IMG_4160.JPG

IMG_4169.JPG

 

Masz tutaj kombinacje camogromu, ddpm'a, ranger greena, nato oliv, MC... No sporo kolorów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...