Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smutas

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,463 profile views
 1. Po raz wtóry polecam. Super kontakt, infomacje na bierząco o stanie zamówienia, no i ogarnięte bardzo sprawnie. Dzięki za pomoc :)
 2. Polecam kolegę Pulomana. Bardzo dobry i miły kontakt, a przedewszystkim sprawnie i uczciwie przeprowadzona transakcja. Napewno skorzystam jeszcze z pomocy. Dzięki!
 3. KWA to gniot, w który wpakowano dość dobry GB i tyle. Zabawne jest że po tym zabiegu chińskiej jakości aeg awansował nagle na replikę pierwszej klasy XD Za 2.5K Da się złożyć replikę która potrafi zdumiewać nie tylko osiągami ale i wykonaniem, więc jeśli faktycznie chcesz przeznaczyć tę kwotę to proponuję rozważyć opcję składaka na markowych częściach.
 4. Super, może jednak warto wrócić do podstawówki i poćwiczyć składanie zdań. Twoja wypowiedź jest tak chaotyczna że nie da się jej normalnie czytać.
 5. Najlepsza będzie jakaś używka Tokyo Marui. Bardzo ładnie i celnie strzelają jak na sprężyniaki.
 6. Smutas

  M4

  Moja maszyna - składana od zera na częściach KA, G&P i VFC.
 7. Z tego co wiem PMAGi wogóle nie są zaprojektowane do współpracy z gniazdem HK.. nie wiem co się tak wszyscy uparli na wciskanie tam PMAGów... Z tego powodu HK416 A5 ma już standardowe gniazgo jak w m4 Do standardowego gniazda HK pasują EMAGi jak już...
 8. Szczerze to jakość wykonania bardziej podchodzi pod chinola niż pod RS... Przynajmniej z dwóch pierwszych fotek tak wnioskuję.
 9. Zaczerpnięte w WIkipedii - http://en.wikipedia.org/wiki/Operator_%28military%29#The_term_operator "Inside the United States Special Operations community, an operator is a Delta Force member who has completed selection and has graduated OTC (Operators Training Course). Operator was first used by Delta Force to distinguish between operational and non-operational personnel assigned to the unit. Other special operations forces use specific names for their jobs (Army Rangers, Navy SEALs, Air Force Pararescuemen); operator is the specific term for Delta's operational personnel. However, since th
 10. Muszka jest standardowa od M4, a przeziernik to Troy Folding Battle Sight (nie wiedzieć czemu źle zamontowany :P ). Z pierwszym nie będzie problemu a do drugiego masz link np. tutaj: http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2095
 11. Najszybsze rozwiązanie to zakup korpusu od KA. VFC też ma boltcatch ale do tego oprócz korpusu potrzebny jest też szkielet GB od VFC.
 12. Pin nie ma zawleczki zabezpieczającej przed zgubieniem? Trochę dziwne.
 13. Dokładnie, korpus KA jest o tyle fajny że zmiana GB nie ma wpływu na działanie Bolt Catch'a jak ma to miejsce np. w replikach VFC. Co do dopasowania Szkieletu KWA to sam jestem ciekaw jak to współpracuje i czy trzeba szlifować. Wszelkie info mile widziane :D
×
×
 • Create New...