Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lekki Tuning AK 47-F od JG


Recommended Posts

Witam tak jak w temacie chciałbym zapytać jak tanim kosztem w tej replice http://gunfire.pl/product-pol-1152189922-JG513MG.html podnieść jej osiągi bez ingerencji w gearbox ponieważ zostało mi jeszcze 6 miesięcy gwarancji czy by była wgl taka możliwość by ta replika wyciągała około 420-450 fps bez jakiegoś drogiego tuningu i 2 pytanie jest takie czy można w niej w jakiś sposób zamontować kolbę stałą ? od razu prosiłbym o podawanie linków do części ponieważ jestem póki co zielony w tym dziale :)

Edited by BlackOne
Link to post
Share on other sites

Nie , niestety [ a może i na szczęście ] nie wyciśniesz takich FPSów bez otwierania GB .

Najlepiej zostaw GB w spokoju póki nie padnie , ten model będzie dłuuuuuuugo chodził jak nie będziesz mu majstrował przy GB .

 

Zainwestuj w dobrą gumkę HU i komorę oraz preclufę , wtedy przy takich FPSach będziesz miał przyzwoity zasięg .

 

A kolby stałej nie zamontujesz bo musiał byś mieć inne body :]

Link to post
Share on other sites

Ale w tą replikę nie warto pakować pieniędzy...

 

Ja wiem , że kolejność jest taka :

Każdemu radzimy kupić CM.028 , jak delikwent zapyta się o tuning to każemy sprzedać i kupić CM.04X .

 

Zależy tylko co komu potrzebne . Dobrą gumę zawsze warto mieć w replice a precrurka jest standardowa 455 i można w przyszłości przełożyć do innej repliki .

Link to post
Share on other sites

Nie mów proszę "my" bo ja nikomu nie radziłem jeszcze kupna cm028, gdyż miałem do czynienia z tą repliką i nie uważam jej za jakieś "bóstwo dla zielonych". Po prostu nie lubię tej repliki.

Temat jest o tuningu AK JG, które jest zrobione tak samo jak 028. Wyraziłem własną opinię, bo uważam, że pchanie precki za cenę 1/5 repliki jest bez sensu. Wystarczy gumka i teflon, nic więcej nie trzeba robić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...