Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na wstępie zaznaczam, że nie za bardzo się znam na firmach i co do czego pasuje.

M4A1

I w związku z tym moje pytania:

1. Czy pomoże mi ktoś znaleźć szynę montażową (pod kolimator), żeby pasowała do tego modelu?

2. To samo tylko z tłumikiem, jaki tłumik? I w związku z tym, jeśli miałbym tłumik, czy dzięki temu można wstawić dłuższą lufę wewnętrzną?

Z góry dzięki :icon_biggrin: .

Link to post
Share on other sites

Nie, inwestowanie w tą replikę więcej niż gumkę hopa jest wywalaniem pieniędzy w błoto. Dlaczego? To już poszukaj sobie sam.

 

Akurat preckę to zawsze można przełożyć do czegoś lepszego, o ile oczywiście ma podobną długość.

 

 

Osobiście rozebrałbym GB, nasmarowałbym go, zmieniłbym kable i wtyczki, sprawdziłbym AOE, wypodkładkowałbym zębatki i przyszlifowałbym szkielet w odpowiednim miejscu - coby nie pękał za łatwo. IMHO wystarczy jeśli chodzi o GB. A jak nie umiałbym - to niech to zrobią w serwisie.

Link to post
Share on other sites

Jak lubisz King armsa,to możesz się pokusić o emki lonestar.To samo w środku,ładniejsze na zewnątrz,no i jest promocja na zbrojowni za 699zł.Sam się zastanawiam,czy jej nie kupić emki lone star .

 

Od boyi różni się przede wszystkim ogólnym wykonaniem.

 

Wcapiają mnie komentarze niektórych osób,którzy na oczy tej repliki nie widzieli,a twierdzą,że jest totalną kupą,tylko dlatego,że w stocku posiada 330fps.

 

Polecam przeczytać reckę ANR'a tutaj

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...