Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Tematem mojego zapytania jest próba skonfrontowania obu replik i ostatecznie wybór modelu z którym będę ostatecznie radośnie hasał . Ok dość gadania do rzeczy ...

Jak napisałem dylemat wyboru dotyczy tych dwóch a nie innych replik , która jest lepsza w waszej ocenie ?

 

Zacznę od ashburrego

Zmierzona prędkość wylotowa: ~400 Fps

Długość lufy 6.04 420mm

sprężyna - m120/m90

oznaczenia broni ostrej -+50do lansu

producent ASG

 

Ok wady i zalety jakie widzę to -

wady

jak dla mnie - trochę wysoki koszt -/ składana kolba

 

zalety

-to ashburry 338 ! :cool: -odkąd zobaczyłem go rok temu na relacji z shot show wiedziałem co się stanie jak się pojawi replika ...

wymienna sprężyna

-bolt action

składana kolba

-zdaje sie być kompaktowym karabinkiem

-małe koszty użytkowania-czyli jak dla mnie zawsze i wszędzie , bez ładowarek /kabelków /gazów i innych CO2/ oraz braków owych gazów .

 

czemu napisałem że składana kolba jest dla mnie wadą jak i zaletą - odpowiedz jest prosta , jak większość użytkowników gazowanych scarów przerabiałem problem pękającego zawiasu kolby , dlatego trochę się tego obawiam .

 

pora na drugą stronę barykady

 

Cheytac m200

prędkość wylotowa 300fps

długość lufy 6.03 800mm

sprężyna ?? m120?

producent Socom Gear - dobre to?

 

wady - ciężki !7750 g - nieukrywam ale sporo .

- to nie jest ani Ares ani Socom Gear - jeśli to nie wada to przepraszam moja niewiedza

-prędkość wylotowa ~300fps więc troche biednie-racja?

- czy istnieją w ogule magazynki do tego!?

 

Zalety

-bolt action

- To jest Cheytac m200 !!

-wygląda solidnie

-napęd sprężynowy / możliwość przerobienia na gaz

-to cheytac

-i jest tańszy od aresa i socoma

 

 

Ok z mojej strony to tyle teraz liczę na waszą konstruktywną opinię , co waszym zdaniem jest lepsze ? co byście wybrali i dlaczego .

Link to post
Share on other sites

Ten Socom Gear to chodzi Ci chyba o Beta Project? Miałem taki, jako sprężyna do niczego się nie nadaje. Przerobienie na gaz oczywiście możliwe, sam tak miałem, ale jest to mało wygodne dla mnie rozwiązanie.

Co do magów do M200, kiedyś można było kupić od Aresa, sprężynowe magi, pasują do Beta project, teraz są nie dostępne więc jedyne co pozostaje to próbować kontaktować się bezpośrednio z producentem.

Edited by Tomaszek123
Link to post
Share on other sites

Ten Socom Gear to chodzi Ci chyba o Beta Project?

Tak beta , z pośpiechu strzeliłem błąd , oczywiście chodzi o Beta project .

No tak myślałem że może być problem przy magach , jestem zapalonym fanem wszelkich realcapów więc magazynek 100bb nie wchodzi w grę .

Link to post
Share on other sites

Dzięki za komentarze !

@Dexterkrak - o tym że baza nie ma wspływu na jak to nazwałeś snajperskość to ameryki nie odkrywa i zdaje sobie z tego sprawę , mi tutaj bardziej chodzi o to która replika jest ma przewagę , z tego co się spodziewałem na prowadzenie wychodzi ashbur ze swoją kompatybilnością której u m200 nie zaznamy , zdaje sobie również sprawę że pojęcie snajperstwa w asg jest mocno naciąganym tematem . Na jedną jak i drugą adaptację do postaci airsoftowej czekałem długo stąd moje pytanie ....czy jest na sali posiadacz ashburrego?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...