Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.028 A, czy JG1138


Recommended Posts

Jak lubisz długie lufy to bierz, na osiągi to nie wpływa. Replika ma się Tobie podobać, nie nam.

 

Zaraz też pewnie będziesz miał uwagi, że G36K jest poręczniejsze, co jest prawdą, ale generalnie to kwestia gustu.

Racja jest poręczniejsze.

Myślałem że długość lufy ma znaczenie (że poprawia celność) .

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
... i beznadziejną, kolbę, zupełnie nie pasującą do Giety, a na dodatek - przynajmniej dla mnie - niewygodną.

Ale za to w tym G36 kolba ma jedną, wg. mnie niezaprzeczalną zaletę zwłaszcza dla autora wątku: ma regulowaną długość, więc da się ją jako tako dopasować do osób o różnych posturach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

potwierdzam - kolimator, to strata kasy i podkręcanie hi-capów nie jest uciążliwe, lecz ja i tak wolę Low/Real capy ze względu na realizm i choćby trochę zabawy w zmienianie magów, wyuczenie w sobie oszczędzania kulek, a nie napierda..... gdzie popadnie. :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Co do JG 1138. Ja posiadam tą replikę. Fakt kolba jest trochę odpustowa (plastik o innej fakturze, bardziej zabawkowy) i jej wytrzymałość nie jest duża. Kolba od M4 trochę utrudnia transport ponieważ nie da się jej po prostu złożyć (tylko zsunąć) i trzeba wybić pin na zawiasie, ale zawsze można przecież dokupić kolbę z G36 i ją wymienić, Ot choćby stąd można kupić http://azteko.pl/kolba-skladana-do-g36-p-155.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...