Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM039C - Beryl


Recommended Posts

Witam,

mam pytanie dotyczące montażu kolby beryla [oryginalnej] w CM039"C" [wersja z kolbą od m4].

Można gdzieś dostać przejściówkę do montażu/ogon mocowania, czy trzeba ciąć, babrać się i grzebać/kleić/szpachlować?

Przeszukiwałem forum i znalazłem jednie z cięciem elementów, kiedyś natknąłem się gdzieś na przejściówkę, ale nie jestem teraz w stanie tego znaleźć.

Proszę o rady jak zamontować kolbę, aby nie zmieniać jej konstrukcji i proszę nie odsyłać mnie do tematu "Beryl", zaglądałem tam.

Link to post
Share on other sites

W takim razie przeczytaj temat Beryl ;-) Samo zaglądanie nie pomoże.

Nie ma takiej przejściówki, trzeba ciąć.

 

Czytałem... Bez cięcia i majsterkowania nie widziałem innego sposobu, dlatego założyłem nowy temat z pytaniem i prosiłem o nieodsyłanie nigdzie.

Link to post
Share on other sites

Kolby oryginalnej bez cięcia nie zamocujesz w żadnej replice AEG. Poza tym w temacie o Berylu masz wszystko napisane - co, jaka replika, jak ciąć, jak zamocować.

 

Tak jak pisałem w pierwszym poście, natknąłem się na przejściówkę do AEG'ów z kolbą m4, żeby podeszła pod nią kolba Beryla BEZ NARUSZANIA JEJ STRUKTURY, dlatego ten temat, ponieważ nie potrafię w tej chwili odnaleźć tamtej wzmianki, kosztowała 32zł. I stąd moje pytanie.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Tamta przejściówka była po to, żeby zamocować kolbę M4 do replik z kolbą stałą. Nie ma czegoś takiego, co pozwoli zamocować kolbę Beryla bez cięcia. Tym bardziej do replik z ogonkiem pod kolbę M4.

 

Kolba Beryla ma to do siebie, że musi wejść głęboko w korpus. A sama z siebie głęboko wejść nie zechce, bo ma cholernie duży klocek. Klocek z kolei bardzo nie lubi się z geraboxem i niepocięty nie zechce go wpuścić do body.

Link to post
Share on other sites

Tamta przejściówka była po to, żeby zamocować kolbę M4 do replik z kolbą stałą. Nie ma czegoś takiego, co pozwoli zamocować kolbę Beryla bez cięcia. Tym bardziej do replik z ogonkiem pod kolbę M4.

 

Kolba Beryla ma to do siebie, że musi wejść głęboko w korpus. A sama z siebie głęboko wejść nie zechce, bo ma cholernie duży klocek. Klocek z kolei bardzo nie lubi się z geraboxem i niepocięty nie zechce go wpuścić do body.

 

Niestety nie mówię o przejściówce AK>M4 tylko odwrotnie, jestem w 100% pewny i właśnie ze względu na nią miałem zamiar robić replikę Beryla :) Nie ważne, jak nie znajdę to jedynie cięcie zostaje. Dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...