Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szyna RIS tłumik do Beretty M84


Recommended Posts

Witam, za parę dni będzie u mnie replika beretty m84 od win guna, dokładnie ten model - http://gunfire.pl/product-pol-1152196979-Replika-pistoletu-WC-301B.html

Tu pojawia się moje pytanie do was - szukam tłumika który można by zamontować w tym modelu a także szyn RIS, ponieważ zamierzam rozbudować tą replikę.

I darujcie sobie komentarze typu - za mocna by dodawać tłumik i podobne. Beretta będzie pełniła rolę mojej broni głównej dlatego zależy mi na przedłużeniu jej i możliwości rozbudowania

Jeśli to możliwe, podeślijcie linki do takich właśnie akcesoriów, najlepiej z gunfire'a.

Link to post
Share on other sites

Żeby dodać tłumik musiałbyś przykleić adapter na tłumik, lub iść do tokarza żeby ci zrobił gwint wewnętrzny. Szyny ris musiałbyś albo przykleić albo przykręcić do body.

Poza tym, wiesz że drastycznie wzrosną fpsy? Nawet do 600?

 

Tutaj masz tłumiki: http://gunfire.pl/pol_m_Czesci-i-Akcesoria_Czesci-zewnetrzne_Tlumiki-dzwieku-671.html

Wybierz sobie który ci się podoba.

Tutaj risyn: http://gunfire.pl/product-pol-1152196769-Zestaw-szyn-RIS-do-G36.html

Edited by Christophy
Link to post
Share on other sites

Wzrosną? Od czego? Od tłumika czy od szyny RIS?

 

Ogarnij się Chris. To, że ta replika to złom i nadaje się na główną tak... jak się nadaje to widocznie właściciel wie ale nie jest zainteresowany nasza opinią. Pytał o tłumik i szynę.

 

 

Odpowiadając- do tej repliki niema tłumików ani szyn RIS które zamontujesz bez kombinowania.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ah... Nie ma to jak powrót na WMASG. Tęskniłem za tymi sporami. A co do tematu, to różnica między tłumikiem a przedłużeniem lufy jest taka, że w lufie gaz się nie rozprasza, co wiąże się z tym, że gaz dłużej pcha kulę, więc kula jest dłużej popychana przez gaz, czyli ma większą siłę. Natomiast rzadko zdarzają się tłumiki (Mówię o tych niefirmowych, i tych, które mocuje się metodą kombinowania), które mają taką samą średnicę jak lufa, co za tym idzie gaz się w nich rozchodzi, rozprasza, przez co kula nie wiele zyskuje na prędkości i sile. Tłumik nie zwiększy siły pistoletu o 120 fps, jak to pisze chris, lecz zaledwie o około 5 - 10 fps, jeśli tłumik będzie dobrze wykonany.

 

Chris, nie spieraj się z osobami mającymi większą wiedzę i doświadczenie. Bynajmniej nie mówię o sobie. Jak chcesz to weź sobie rurkę z pcv, drugą rurkę z pcv takiej samej średnicy, trzecią rurkę z pcv trochę większej średnicy i gaz do zapalniczek lub sprężarkę powietrza. Najpierw włóż kulkę do tej mniejszej rurki i wypchnij za pomocą gazu. Następnie do tej rurki przyklej dokładnie rurkę o takiej samej średnicy. Wypchnij kulkę gazem. Ma taką samą prędkość albo i większą. A teraz odklej rurkę nr. 2 i przyklej tą o większej średnicy. Powtórz doświadczenie. Przekonasz się, że mamy rację.

Edited by XdXd Trol
Link to post
Share on other sites

A co do tematu, to różnica między tłumikiem a przedłużeniem lufy jest taka, że w lufie gaz się nie rozprasza, co wiąże się z tym, że gaz dłużej pcha kulę, więc kula jest dłużej popychana przez gaz, czyli ma większą siłę. Natomiast rzadko zdarzają się tłumiki (Mówię o tych niefirmowych, i tych, które mocuje się metodą kombinowania), które mają taką samą średnicę jak lufa, co za tym idzie gaz się w nich rozchodzi, rozprasza, przez co kula nie wiele zyskuje na prędkości i sile. Tłumik nie zwiększy siły pistoletu o 120 fps, jak to pisze chris, lecz zaledwie o około 5 - 10 fps, jeśli tłumik będzie dobrze wykonany.

 

dokładnie było to samo napisane na górze, wiec nie wiem poco to powtarzasz ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...