Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problemy z magazynkami w M4


Guest Graszczur

Recommended Posts

Guest Graszczur

Mam M4A1 SRC i nie sposób znaleźć do niej w pełni sprawnie działające magazynki. Sprawdzałem już hi-capy boyi, low-capy SRC (sic!), low-capy Aresa i starego, krótkiego szarego low/mid-capa bliżej nieokreślonego pochodzenia z plastiku, którego dostałem kiedyś od znajomego. Podobno P&J. Co ciekawe, ten ostatni ma najmniej luzów, pasuje prawie idealnie i podaje najlepiej spośród wyżej wymienionych. Stockowy hi-cap chyba jest uszkodzony, nie działa prawidłowo.

 

Oklejanie izolką usztywnia magi, ale nie rozwiązuje problemów z podawaniem.

 

Objawy: magazynki nie podają wszystkich kulek. Co któryś strzał jest z kulką. A o strzelaniu na auto już nie będę wspominał.

Magazynki podają dobrze tylko wtedy, gdy dociskam je ręką do komory

 

Konkluzja jest prosta: wszystko wskazuje na to, że to z moją repliką jest coś nie tak. Nie wiem, czy tylko mój egzemplarz jest felerny, czy wszystkie mają z tym problem.

 

Znacie jakieś sposoby na poradzenie sobie z tym problemem? Jakaś modyfikacja? Kupowanie nowego body mi się nie uśmiecha, nowej repliki tym bardziej. Zwłaszcza że nie licząc problemów z magazynkami jestem z tej emki zadowolony, strzela całkiem celnie.

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

Co rozumiesz przez źle założona? Możesz wyjaśnić nieco więcej?

 

Jeśli podmieniona, to przez Krakmanów podczas pierwszej naprawy gwarancyjnej (właśnie z komorą miałem problemy, kulki latały na 10 metrów). Różnicy nie zauważyłem. Jedno i drugie metalowe

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...