Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

dobrze mówi..

 

Jeżeli chcesz coś robić z repliką to:

1. Okablowanie - od GB do łączenia w stock tubie jest dziadowskie, cienkie i twarde. Typowe kable jak w chinolach. Trzeba by to wymienić na nowe. Niezbyt ciekawy jest ten fakt, że w replice za 1200zł jest takie dziadostwo, bo jak by spojrzeć na inne repliki typy CA, G&P które kosztują trochę mniej mają lepsze kable.

 

2. Tłok - Najsłabiej w środku wygląda tłok. Ma tylko jeden wzmocniony ząbek, także jeśli myślisz o sprężynie mocniejszej niż M120/stockowa to koniecznie trzeba wymienić na trwalszy i lepiej wykonany. Jeśli nie chcesz mocniejszej sprężyny to w zupełności wystarczy Ci na długo ten tłoczek.

 

3. Głowica tłoka - największym minusem jest brak kanalików na powietrze przez co trudniej uzyskać maksymalne sprężenie powietrza. Można to wymienić lub jeśli dysponuje się odpowiednimi narzędziami nawiercić te otwory. Nie będzie trudno bo głowica wykonana jest z aluminium.

 

 

Ja w planach upgradu mam:

-Gumka HU systemy

-Tłok SHS z 14 zębami stalowymi

-Sprężyna M130 SHS

Z tego zestawu powinno mi wyjść jakieś 510fpsów

do tego chce dorzucić dla lepszego skupienia

-Lufa precka promyka (bo na inne nie opłaca się wymieniać lufa w tej replice ma duży potencjał :)

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem po co odpowiadacie po raz n-ty na te same pytania. Wszystko jest w temacie o w/w replice. Wystarczyło poświęcić godzinę lub dwie i przeczytać. Trudne prawda? Ale skoro masz dwa przeciwstawne kciuki wnioskuję ze stoisz w rozwoju trochę wyżej niż szympans z warszawskiego zoo. I dasz radę ogarnąć tekst w którym wszystko jest zawarte. Szczególnie że temat był czyszczony przez admina i jest w nim naprawdę dużo merytorycznej wiedzy. Nadal trudne? Trzeba być mega leniem i totalnym ignorantem żeby olać link podany na tacy i pytać o coś co zawarte jest w temacie. Dla ułatwienia dodam małą instrukcję: najeżdżasz kursorem na link podany wyżej i klikasz lewym przyciskiem myszy. I uwaga: Otworzy się interesujący Cię temat.

 

Eureka !

Edited by artur52kh
Link to post
Share on other sites

Dlaczego uważasz, że nie poświeciłem czasu na przeczytanie tego artykułu i mnie obrażasz? Na jakiej podstawie stwierdzasz, że jestem ignorantem? Bo zapytałem w którym temacie mam szukać informacji? Czy może dlatego, że zadałem pytanie CptRobsonowi na temat tego co napisał?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...