Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria do kolby SF HK416


Recommended Posts

No właśnie, czy jest jakaś bateria na rynku, która miała by idealną grubość do kolby SF w tej replice http://gunfire.pl/product-pol-1152193609-HK-416-metal-gearbox-ver-2.html ? Li-Po na pewno odpada, są za małe a z resztą póki co nie stać mnie na ładowarkę. Interesują mnie głównie pakiety Ni-Mh 9,6v do 150 zł, takich nie najlepszych firm bo w przyszłości zamierzam przesiąść się właśnie na Li-Po. Mam zamiar używać ładowarki z zestawu co również wyklucza firmy typu G&G Bateria z zestawu wygląda tak:

DSC_0457.JPG

Jest to dość masywny pakiet Ni-Cd 9,6 który ciasno siedzi w kolbie.

Jak myślicie, jest coś podobnego na rynku?

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie chce mi się tak dbać o batke jak to trzeba robić przy li-po, z resztą prosiłem o Ni-Mh, nie rozumiem tej jazdy na lipole, a nawet gdybym chciał to zrobię to za jakieś pól roku jak wsadzę jeszcze precke powiedział. Znam różnice pomiędzy tymi pakietami, cały temat o nich przeczytałem i póki co wolę Ni-Mh.

 

A nawet gdyby miała być Li-Po, to która z batek na 7,4 wejdzie do takiej kolby? I jaka ładowarka byłaby za jakąś sensowną cenę by z przesyłką nie przekraczać ok 150zł?

Link to post
Share on other sites

No a skąd wezmę nawet używkę zasilacza, a wtyk może i złotóweczka ale przesyłka kolejne 10/15. I się kasa zbiera za pierdoły a tu jeszcze trzeba okularki uvexa kupić.

 

A ładowarki gorszej nie da rady? Będzie już jakieś ryzyko?

Link to post
Share on other sites

Stary lubisz sobie pod górkę robić :) za 150 wstawiam Ci dobrego lipola i ładowarkę bardzo dobrej jakości. Sam takiej używam już bardzo długo i działa wyśmienicie. Co to za problem znaleźć zasilacz? Nawet na allegro można dostać za jakieś grosze. Wtyczkę można na xt60 przerobić i kupić modelarskie lipo w Polsce. Zanim używałem LiPo miałem kilka nimh i nicd baterii i żadna nie jest sprawna, mimo bardzo dobrego traktowania.

Link to post
Share on other sites

No, Robbe to już coś ale kasy nie ma. Po przeliczeniu wychodzi mi jakieś 150 zł to chyba wezmę. Mam nadzieję, że będzie pasować do kolby. W każdym razie dzięki za pomoc :)

 

Sory jeszcze na chwile, a jaką przejściówkę na tamiya do tej ładowarki wziąć? To będzie dobre http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9191__Tamiya_Female_w_JST_XH_2S_Harness_for_Hard_case_Lipo_.html ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...