Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pierwszej repliki


Recommended Posts

Tak to jest, gdy Nowi "pomagają" Nowym... Większość tych produktów (za wyjątkiem maski) nie trafioona! :sciana:

 

- REPLIKA bardziej ergonomiczna, bo z kolbą,

- KULKI uważam, że 0,23 najlepiej będą pasowaly do tej repliki,

- OKULARY lepsze bo regulowane,

- CZAPKA,

- BLUZA tańsza,

- SPODNIE,

- BANDAMA chroni gorzej od maski, ale jest zdecydowanie wygodniejsza i uważam, że wystarczająca,

- BUTY biegam w nich na zlotach ASG i noszę na co dzień w zimie, nieco tańsze, ale gorsze BUTY w naszym teamie używają ich dwie osoby, również zimą na co dzień,

- RĘKAWICZKI.

To w skrócie, wybierzesz to co będziesz uważał za potrzebne. PAMIĘTAJ O OKULARACH!!!

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
Ta poleć mu na początek rękawice za 70zł... inteligentne.

Kolego, masz coś konkretnego do powiedzenia, to powiedz, bo niczego twórczego nie wniosleś. Według Ciebie jak na początek, to wszystko najtańsze? To może polecisz mu okulary z CASTORAMY! :sciana:

 

Rękawice praktyczne, najtańsze z możliwych do polecenia, sam takich używam! Jeśli chce tańsze, to w tym samym sklepie sam sobie znajdzie, nie będę polecał byle "badziewia", a bez rękawic też przeżyje.

 

PS

Jeśliś taki inteligentny, to czemu nie dostrzegłeś, że starałem się ustawić kolejność produktów od najniezbędniejszych do najmniej koniecznych na początek.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Rękawice praktyczne, najtańsze z możliwych do polecenia, sam takich używam! Jeśli chce tańsze, to w tym samym sklepie sam sobie znajdzie, nie będę polecał byle "badziewia", a bez rękawic też przeżyje.

Na start w zupełności takie wystarczą :) http://allegro.pl/rekawice-taktyczne-rozm-8-5-bw-oliv-jakosc-i-cena-i2445018997.html

Niezniszczalne, uniwersalny kolor. Może nie zapewniają dużej ochrony przed trafieniami w dłonie ale do przedzierania się przez krzaczory/wbijania do budynku przez okno w zupełności wystarczą ;)

Edited by eMBeKa93
Link to post
Share on other sites

Rękawiczki na początek mogą być takie jak eMBeKa93 mówi,albo takie z Castoramy (http://www.dookola.org/index.php?option=com_content&view=article&id=109:r%C4%99kawice-robocze-stahlson&catid=87&Itemid=472 , http://wildwolves.cba.pl/index.php?topic=291.0). Co jak co,ale 70zł za jakieś rękawiczki Helikona to bym nie dał.

 

BANDAMA chroni gorzej od maski, ale jest zdecydowanie wygodniejsza i uważam, że wystarczająca,
Ciekawe co mu powiesz jak straci zęba..

 

Siatkowa maska jest najlepszym wyborem w tej chwili.

 

Btw. Powała czemu ciągle na siłę wciskasz ludziom okulary i-vo z gunfire skoro była mowa WIELOKROTNIE,że na allegro można je kupić o dychę taniej.

 

 

Co do shotguna to zainteresowałbym się jeszcze takim http://redberet.pl/p/168/1152194480/cyma-mossberg-zm61-strzelby-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html ,na zbrojowni jest o dychę taniej. Kiedyś był chyba jego test na wmasgu,ale za nic nie mogę go teraz znaleźć. :/

Link to post
Share on other sites

Tak to jest, gdy Nowi "pomagają" Nowym... Większość tych produktów (za wyjątkiem maski) nie trafioona! :sciana:

 

- REPLIKA bardziej ergonomiczna, bo z kolbą,

- KULKI uważam, że 0,23 najlepiej będą pasowaly do tej repliki,

- OKULARY lepsze bo regulowane,

- CZAPKA,

- BLUZA tańsza,

- SPODNIE,

- BANDAMA chroni gorzej od maski, ale jest zdecydowanie wygodniejsza i uważam, że wystarczająca,

- BUTY biegam w nich na zlotach ASG i noszę na co dzień w zimie, nieco tańsze, ale gorsze BUTY w naszym teamie używają ich dwie osoby, również zimą na co dzień,

- RĘKAWICZKI.

To w skrócie, wybierzesz to co będziesz uważał za potrzebne. PAMIĘTAJ O OKULARACH!!!

 

 

 

Łącznie 592,68 zł, nie licząc kosztów przesyłki. :bialaflaga: Gratulacje... Kolega ma 150 zł, może mu dołożysz te 442,68 i opłacisz koszty przesyłki ? :sciana:

Link to post
Share on other sites

Nie kozaczę, tylko ja jak pomagam, to podaję wszystko za cenę tych około 150 zł, a nie 500. :bialaflaga:

 

Poza tym, ja pytałem o AEG'a...

 

Za 150 zł nawet połowy wyposażenia podanego przez powałę się nie kupi...

 

Uważam, że buty na sam początek potrzebne bardzo nie będą, rękawice znacznie tańsze, okulary też drogie dosyć jak ma być do 150 wszystko, mundur nie wiadomo zresztą czy potrzebny, można się przejść w kilka miejsc, gdzie sprzedają stary sprzęt wojskowy i coś sobie zakupić, bandama z porównaniu z maską siatkową to coś zupełnie innego i do innego celu, kulki ok, mogą być cięższe.

Edited by psiarz19
Link to post
Share on other sites

Kolego Psiarz a zauważyłeś może taki tekst:

 

To w skrócie, wybierzesz to co będziesz uważał za potrzebne.

 

Powała go napisał, nawet cytowałeś ten fragment. Powała wybrał zestaw, Bartek sam sobie wybierze co mu potrzebne a co nie i to kupi więc w czym Ty widzisz problem? Nikt go nie zmusza by kupował cały zestaw.

Link to post
Share on other sites
Uważam, że buty na sam początek potrzebne bardzo nie będą

 

Oj to zdziwisz się. Buty za kostkę to podstawa,jak ktoś ma jakies trekkingowe takie,których mu nie żal to fakt,nie musi kupować jeszcze butów kolejnych,ale jeśli nie ma to warto je jednak kupić bo szkoda kostek później ;)

Link to post
Share on other sites

Ja tam myślałem póki co o moich TNF'ach (półbuty) póki co. Wytrzymałe i wygodne są, a potem się zobaczy co dalej.

 

Ale buty chyba i tak jakieś tańsze by się dało skombinować... Nie wiem po ile teraz te tańsze magnumy stoją, ale chyba coś koło 200...

 

Co jak co, same buty to i tak ponad 150 jednak :bialaflaga: .

Edited by psiarz19
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, to w moich okolicach rzadko kto się decyduje na zatrudnianie dzieci. Wiadomo, odpowiedzialność itd. ale zobaczymy jak to będzie. Może za świadectwo coś tam wpadnie, to chociaż na BB'sy wystarczy ;) .

 

 

 

OFF, tak z ciekawości. Kiedy zaczynałeś z ASG i jakie miałeś wyposażenie na samym początku ?

Link to post
Share on other sites

Ja tam myślałem póki co o moich TNF'ach (półbuty) póki co. Wytrzymałe i wygodne są, a potem się zobaczy co dalej.

 

Ale buty chyba i tak jakieś tańsze by się dało skombinować... Nie wiem po ile teraz te tańsze magnumy stoją, ale chyba coś koło 200...

 

Co jak co, same buty to i tak ponad 150 jednak :bialaflaga: .

 

 

Oglądaj też się za kontraktowymi na allegro.Ja dorwałem nowe,kontraktowe,ruskie desanty za 80zł,gdzie nowe kosztują prawie 300zł.Są nie do zajechania.Możesz stać po kostki w kałuży,a i tak nie przemokną.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Trochę zależy od wieku ,to fakt..ale spróbować warto.

Ja zaczynałem w wieku 16 lat,a wcześniej 2 lata prawie zbierałem informacje,pytałem się kolegi jak czegoś nie wiedziałem i nie potrafiłem znaleźć. Zaczynałem z goglami bolle x800,M4 II gen. P&J,jakąś kamizelką z mil-tec,Protektorami,hełmem MICH BFT i rękawiczkami neoprenowymi.Do tego jakieś magazynki i kolimator z G&P,który też mam do dzisiaj i go używam nadal. Biegałem w zielonych spodniach Croppa. No i do tego maska,ale plastikowa na twarz bo siatkowych nie było jeszcze.Miło wspominam te początku. Do dzisiaj mam jeszcze buty,hełm i gogle :P Dobrze inwestować w dobry sprzęt. Takie pytania na przyszłość to lepiej na PW ;)

Edited by OFF
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...