Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy mój c11 http://www.militaria.pl/crosman/wiatrowka_crosman_c11_4,5_mm_p3321.xml mógł by mi posłużyć jako broń boczna ?

Główkuję nad tym ze względu na to iż mam go kupe czasu ale służył mi po to by postrzelać w puszki,tarcze.

Jest on na metalowe kuleczki..Dało by się go używać na plastikowe naboje ?

 

 

 

PS może ktoś z Was się zna i wie gdzie można kupić do niego dokładnie to http://imageshack.us/photo/my-images/837/beztytuuayi.png/ ponieważ magazynek muszę trzymać palcem lub dłonią. Jest to bardzo uciążliwe.

Link to post
Share on other sites

Bez problemu możesz używać go na plastikowe naboje. Wystarczy, że będziesz ciął kulki albo rozbijał młotkiem. Musisz tylko kupić dobrej firmy, np. G&G. Nie polecam do tego P&J czy GFC, kuszą się za mocno. G&G pękają idealnie. Następnie pakujesz do maga i strzelasz. Dodatkowym plusem jest to, że tak przygotowana 'kulka' (już nie kulka, a nabój plastikowy, jak chciałeś) jest na tyle ostra, by odpowiednio oznaczać trafionych.

Link to post
Share on other sites

Zanim ktoś Cię zje, to szybko wyjaśnię:

 

Nie nie nada. To jest wiatrówka, nie nadaje się do airsoftu.

 

Na kulki 6mm da się to przerobić (wymieniając lufę i magazynek), ale i tak się nie nada, bo jest cholernie niecelne i za mocne. Wiem, bo miałem C11 w wersji 6mm, miało 600fps na kulkach 0,2 i skuteczny zasięg ~15 metrów. Wszystko dlatego, że lufa w tym wynalazku jest ruchoma, bo służy jako zbijak. Do tego nie ma hopka.

 

Okładek nie kupisz "ot tak", zadzwoń do militaria.pl i zapytaj, czy serwis nie ma okładek jako części zamiennej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...