Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem z HI-CAPA KP-05 Full Metal - CO2


Recommended Posts

mam replikę COLTA HI-CAPA KP-05 Full Metal - CO2 dokładnie tego: http://gunfire.pl/product-pol-1152192512-HI-CAPA-KP-05-Full-Metal-CO2.html natomiast po kilku miesiącach użytkowania podczas strzelanina po którejś kulce wystrzelonej (czasami jest to już druga, czasami któraś z kolei) kurek w pistolecie zatrzymuje się w połowie drogi (skoku) w pozycji zabezpieczonej i następuje tylko wystrzelenie gazu ponieważ jest taki głuchy strzał, a nie następuje wystrzelenie kuliki. pistolet po każdym użyciu w terenie jest czyszczony ale nie mogę się tego pozbyć. przeszukałem kilka stron w tym dziale ale nie znalazłem podobnego tematu, czy ktoś może mi powiedzieć co jest grane z tym pistoletem i jak to usunąć?? z góry dziękuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

Najprawdopodobniej masz wytartą blokadę kurka, ta chowająca się wajcha po lewej stronie w czasie ruchu zamka. Miałem podobny kłopot z czym już była na tyle wytarta, że nie pozwala cofnąć zbijaka zaworu i strzelić. Był taki głuchy strzał, słyszałem tylko uderzenie kurka. Proponuję abyś rozebrał replikę i ją usunął jeśli będzie replika normalnie pracować i kłopot zniknie, to wiesz czego szukać do wymiany.

Link to post
Share on other sites

Czy "czyszczenie" sprowadza się tylko do zdjęcia zamka i przetarcia prowadnic? Jeżeli tak to rozłóż cały pistolet do ostatniej śrubki, wyczyść i złóż spowrotem. Ludzie piszą że czyszczą replikę, a tak naprawdę w środku jest jeden wielki syf.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...