Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gogle Bolle Safety


Recommended Posts

Witam. Mam pytanie odnośnie gogli Bolle Safety Atom i Bolle Safety Attack. Wiem, że mają klase wytrzymałości B (sprawdzane na stronie Bolle) - teoretycznie nadają się do airsoftu. Wiem też, że można pod nimi nosić okulary korekcyjne (dla mnie warunek konieczny). Nie wiem tylko jednej rzeczy. Wyglądają na mocno parujące.

Jak myslicie, mocno będą parować? Zależy mi szczególnie na opiniach osób, które je mają (jeśli w ogóle takie tu są).

W razie czego mam upatrzone inne gogle, sprawdzone ale w miarę możliwości chciałbym oszczędzić.

Link to post
Share on other sites

Kolo, kup maść do mebli "cyprys" i posmaruj gogle i NIC, nie paruje. Ja tak zrobiłem, koledzy z teamu wszyscy już tak mają, bo nie widać nic, że czymś było posmarowane, a nie ma śladu po parowaniu. oczywiście smarujemy tylko od środka i różnica jest na maxa, bo jak się chucha na szybkę od środka, to nic nie paruje, w ogóle jakby się nie chuchało, a od zewnątrz - paruje jakby się 200kilowy typ spocił... :D

Edited by arend
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Wiem, że późno ale kupiłem bolle safety atom w wersji wentylowanej i :

-okulary się mieszczą

-maska stalker współgra

-u mnie nie parują a testowałem z maską, w kominiarce z maską, z okularami korekcyjnymi maską kominiarką viper/ghillie.

-nie zsuwają się ale to kwestia mocowań.

 

Szkoda, że nie załapię się na łopatę....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...