Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

Dobra, więc tak. Co dokładnie mam tuningować w tej replice, żeby NIE RUSZAĆ GEARBOXA? Na razie została wymieniona tylko gumka na G&G zieloną. Zastanawiam się czy kupić lufę Promyka, czy Guardera. I jaka długość? 550mm, czy 590mm, i czy 590mm zmieściłoby się pod takim tłumikiem? No i co jeszcze powymieniać, aby replika miała koło 520FPS? Dużo razy spotkałem się z pojęciem "doszczelnić", jak to zrobić?

 

Pozdrawiam i dziękuję z góry!

Edited by dade
Link to post
Share on other sites

@Riv

Brawo chłopie. Zabawny jesteś. Tak trzymać!

 

@dade

Tak jak napisał koval. Nie opłaca się.

Żeby cokolwiek zrobić z tą repliką, należy zacząć od rozebrania gearboxa.

(Oczywiście pomijam założenie lepszej gumki i lufy precyzyjnej, bo to absolutna podstawa).

 

Jak masz kasę, zaszalej.

Jak nie masz, to daj sobie spokój.

Na niedzielne łupanki w zupełności wystarcza to, co masz w pudełku ze sklepu + preclufa i gumka.

Do tego jakieś lepsze kulki 0,23 i tyle.

Link to post
Share on other sites

A jeśli oddam ją do sklepu i powiem, żeby mi wymienili części w gearboxie, to zrobią to? Czy sklep nie robi takich usług?

 

ogólnie to na tuning mogę wydać nawet 1000zł :p

Czyli że mając 1500 zł kupiłeś chińską replikę z trzeszczącym body, chcąc zrobić z niej snajperkę??

Link to post
Share on other sites

Mając do dyspozycji 1000zł,sprzedaj ją,kup g3 CA i wymień jedynie sprężynę,dyszę,i głowice cylindra.Tuning tego się nie opłaca,i przy sprzedaży będziesz sobie pluć w brodę.

 

Edit.Marui jest fajny,ale drugi raz bym go nie brał.Kup CA.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Tematy zakładał, zad zawracał, pisali wierząc ze pomyśli a Dade gówno kupił. I teraz będzie to gówno tunimgował.

Potem obudzi się z ręką w nocniku że wydał na gówno i jego tuning półtora kafla a gówno gównem zostało i trzeszczy w rękach.

Miałem to samo z warriorem. Wiem co mówię.

Link to post
Share on other sites

Mogę Ci napisać jak będzie wyglądać Twój tuning tej Gety.

Dałeś teraz za nią z 400 zł, kolejno zaraz zaczniesz czytać temat i sam się czegoś nauczysz.

Powiesz: dobra mamy tysiaka to kupimy po kolei co trzeba.

Dostaniesz replikę po tuningu w swoje łapy, oddasz kilka strzałów i stwierdzisz, że nigdy tak nie umoczyłeś 1500 zł.

Link to post
Share on other sites

Kolega miał G3 JG to mu się po miesiącu tak układ rozszczelnił że dziś na chrono z 370 fps pokazuje 170.

Jeśli mówią ci,że ta replika jest kiepska i lepiej jest kupić coś markowego to warto się nad tym zastanowić.

 

 

 

No i co jeszcze powymieniać, aby replika miała koło 520FPS? Dużo razy spotkałem się z pojęciem "doszczelnić", jak to zrobić?

 

Z tego nic nie będzie choć powstanie!

 

Tematy zakładał, zad zawracał, pisali wierząc ze pomyśli a Dade gówno kupił.

 

Bo wena jest King Konga.

Link to post
Share on other sites

nikt mi nie pisał, że to gówno, tylko odsyłałeś mnie Arend do tematów o G3, które nic mi nie wnosiły, ale mniejsza z tym. :D To w takim razie nie będę jej tuningował. Mam stówę w kieszeni, sprzedam G3 (ile za nią dostanę? uda się 400zł? nowa 450) i jeszcze dostanę 300zł za sprzedaż wcześniej repliki. To jest 800zł.

Jest dostępny G3 CA w Polsce? I uda się go kupić za te 800zł?

Link to post
Share on other sites

Jak będziesz baaardzo cierpliwy,to może ktoś ci tyle da,ale ja bym bardziej celował w 350zł.Giety od CA z tego co wiem są niedostępne.Zadzwoń do Capri,może oni coś sprowadzą.Używki co jakiś czas się pojawiają na allegro,i jeżeli ma to być baza pod tuning,to bym w nie celował.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem skąd wezmę 1000zł. nie no w sumie będę tyle miał ale to dopiero we Wrześniu. No to czekam do Września i kupuję to G3 od CA. Dzięki Nickintro! No i... co lepiej? Używkę, czy nówkę. Bardziej nastawiony jestem na używkę, bo taniej mnie wyjdzie, to dobry pomysł, czy nie bardzo?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...