Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do znawców czy opłaca mi się kupywać ową M249 od G&P za 2100zł dodam że replika została mocno tuningowana o lufe precyzyjną, akumulator całe bebechy oraz inne rzeczy których nie pamiętam ale martwi mnie jej przebieg około 35-40 tysięcy kulek. Czy warto?

Link to post
Share on other sites

Przy takim przebiegu to tylko odbiór osobisty i zakup po przestrzeleniu i rozkręceniu. Jak to jeszcze jest na allegro to tym bardziej... Wiem z doświadczenia. Nie wiem skąd ta cena chyba te części to wszystko z najwyższej półki. Ja bym np. wolał kupić coś z komisu za około 700 co strzela i te 1300 wydać na części nowe- do tego niech poldeck albo inny magik poskłada i masz replikę na długie lata.

Edited by WujekHugo
Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem m249 od G&P to porażka nie dosyć że posiada Gearboxa V2 do tego jeszcze ten magazynek, zepsuje ci się magazynek "szukaj wiatru w polu" bo dostać drugi graniczy z cudem, brak bezpiecznika spustu co może być niebezpieczne dla otoczenia, za G&P przemawia tylko jego wygląd i spasowanie.

Sam od jakiegoś czasu szukam m249 i znalazłem m249 od G&P sklepie w Hong Kongu z przesyłką wychodziło niecałe 1800zł, i doszedłem do wniosku, że lepiej poczekać i kupić m249 od PJ które niedługo powinny pojawić się w ofercie krakmanów.

Link to post
Share on other sites

V2 nie jest zły, jeśli ktoś potrafi rozsądnie prowadzić ogień z m249. Miałem w łapach A&K, CA i G&P, i ten ostatni wyglądał najlepiej. Gdyby nie liczyła się kasa brałbym G&P...jednak, dla spokoju ducha lepiej brać chinola, zrobić tuning, zostawić sobie kilka złotych na ewentualne naprawy, a za resztę iść kilka razy do kina i piwko.

 

Z kolegami z SCDTV popełniliśmy kiedyś recenzję M249 G&P:

Link to post
Share on other sites

G&P jest najładniejsze(prawie całkowicie stalowy zewnętrznie) i ma lepszą komorę hop up. Niestety jeśli chodzi o hurtowe przemiały kulek jakie mają airsoftowe sawy to A&K i CA lepiej się sprawdzają.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...