Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Niedawno w moje łapska wpadła replika M4 PJ. Niestety jest z nią kłopot- replika nie strzela. Po podłączeniu NAŁADOWANEJ w pełni baterii 8,4 V 1100mAh (stockowa) słychac "tyknięcie" dokładnie takie jak słyszymy po rozładowaniu baterii gdy próbujemy oddac strzał. Kable są grube, w opłakanym stanie. Wyglądają na głośnikowe. Co mniej więcej mogło pójśc. Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Pozdrawiam serdecznie !

Link to post
Share on other sites

Najpierw najlepiej (i chyba najłatwiej) sprawdzić kable, czy na całej długości są DOBRZE połączone, szczególnie przy stykach przy batce i przy silniku. Sam miałem podobny problem i dolutowałem co nieco przy łączeniach i ładnie śmiga. :wink:

Link to post
Share on other sites

Witam.

Po pierwsze, rozłóż ją tylko na poł - w "okienku" GB na 95% zobaczysz tłok i teraz zrób takin manewr:

Złap tłok 2 palcami i próbując go przepchnąć do tyłu (tak jak sam byś chciał naciągnąć sprężynę) naciśnij na spust - spoko to nie boli :)

Napisz czy pomogło.

Over.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Po pierwsze, rozłóż ją tylko na poł - w "okienku" GB na 95% zobaczysz tłok i teraz zrób takin manewr:

Złap tłok 2 palcami i próbując go przepchnąć do tyłu (tak jak sam byś chciał naciągnąć sprężynę) naciśnij na spust - spoko to nie boli :)

Napisz czy pomogło.

Over.

Pominąłeś "tylko" to że trzeba to zrobić na semi, ba auto nie będzie przyjemnie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...