Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zakup M4 ASG/KWA


Recommended Posts

Dobra emka.Z tego co wiem,to nie potrzebujesz pojemnika na batkę,bo pod risem zmieści ci się batka typu mini.Co do lipo.Może być,ale nie musi.Jak już kupisz lipo to kup do niej dobrą ładowarkę typu imax b6.

a jakieś linki do sklepów z baterią mini i jaką ładowarkę do niej ? I jak ją zamontować pod risem i podłączyć? Bo nie widzę kabelków do podłączenia.Tyle pytań bo to będzie pierwszy elektryk

Link to post
Share on other sites

Batkę się pewnie wymienia jakoś w podobny sposób do tego.Nie miałem akurat sira,więc nie wiem na 100%.

 

 

Co do batki to mini znajdziesz w każdym sklepie ersoftowym.Lipoli szukaj na allegro.Najtaniej idzie dostać.Polecam tobie turnigy nanotech,turnigy,zippy,redox,power bean,i dokładnie w tej kolejności bym szukał.Szukaj lipola podobnych rozmiarów do mini.

Link to post
Share on other sites

Co do batki to mini znajdziesz w każdym sklepie ersoftowym.Lipoli szukaj na allegro.Najtaniej idzie dostać.Polecam tobie turnigy nanotech,turnigy,zippy,redox,power bean,i dokładnie w tej kolejności bym szukał.Szukaj lipola podobnych rozmiarów do mini.

A mini to jaka to konkret jest? bo LiPo to znalazłem ale nie widzę mini.

Link to post
Share on other sites

Do tej emeczki SIR od KWA w chwycie przednim zmieściłem Lipo Turnigy Nano-Tech 7,4 25-50C 2200mah. Szukaj tej baterii i bądź zadowolony ;)

W w uchwycie znaczy w osobnym pojemniku na baterie czy w środku repliki? I jaką dobrą ładowarkę do niej polecasz? Oraz czy długo trzyma.A i gdz oczywiście ją dostanę.Potrzebuję konkret linków

Edited by hadesPL
Link to post
Share on other sites

W w uchwycie znaczy w osobnym pojemniku na baterie czy w środku repliki? I jaką dobrą ładowarkę do niej polecasz? Oraz czy długo trzyma

 

W środku repliki - mniej więcej tak, jak na filmiku pokazanym przez kolegę nicknitro.

 

Ładowarka? Jeśli mam polecać, to Imax B6, jednak tańszą opcją jest podstawowy model z balanserem - np http://gunfire.pl/product-pol-1152196533-Ladowarka-SKYRC-E3.html.

 

A czy długo trzyma... Ja mam w tym momencie w SIR wsadzoną sprężynę M130, więc nie jestem w stanie dokładnie określić jak z wydajnością w stocku. Ale na fabrycznej sprężynie na pewno ze 3-3,5 tysiąca kulek wystrzelisz.

Link to post
Share on other sites

Spokojnie. Bateria składa się z 2 płaskich pakietów o grubości ok. 3 mm każdy.

Ale widząc cenę baterii to trza do niej ładowarko/rozładowywarkę by długo trzymała.Wole za każdym razem mieć do pełna naładowaną niż jak jestem na biwtie a tu mi nagle nie strzela.To jaką polecacie żeby rozładowywała i ładowała?

Link to post
Share on other sites

imax b6

Z lipo nie trzeba się tak ostrożnie obchodzić jak z innymi bateriami (pod względem rozładowywania), ponieważ nie mają one efektu "pamięci".

O dzięki za info.Nie widziałem o tym.Bo ja przyzwyczajony że każda ma właśnie efekt pamięci i z czasem będzie lipa

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...