Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam mam taki problem bo mam radio Midland GXT i jak jestem ze znajomymi na zabawie to włączam ten sam kanał ale oni mnie nie słyszą i ja ich i szukałem po googlach i nic nie znalazłem wie może ktoś jak ma być poprawnie ustawione te radio ?

 

 

miałem midlanda g5 ten sam problem ale spostrzegłem że nastąpiło tzw. przesunięcie kanału głównego czyli jak twoi znajomi nadają na kanale 5.0 to ty będziesz ich odbierał i mógł nadawać na kanale 6.0 albo 4.0 (już nie pamiętam czy miałem przesuniecie w dół czy w góre) . Tyczy się to tylko głównych kanałów czyli jak znajomi używaja kanału 2.2 to spróbuj ich wyłapać na 1.2 albo na 3.2 . Starałem się ten problem rozwiązać w serwisach CB i innych ale niestety nie udało mi się (może ktoś coś namieszał na płytce drukowanej?) .

 

pozdrawiam

 

P.S. mój kolega miał tego samego midlanda z zestawu i między sobą porozumiewaliśmy się bez problemu i zakłóceń , tylko przy kontakcie z resztą był problem z jakością odbioru i nadawania.

Edited by rozp!erdz!el@cz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...