Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarka do Li-Po


Recommended Posts

Witam, zakupiłem baterię Li-Po firmy Turnigy 7,4V 2200mAh, myślę że to dobry zakup, sugerowałem się opiniami. Teraz potrzebuję ładowarki do owej baterii. TAK TAK, ja wiem że imax b6 powinienem kupić albo Redox Alpha i że dobra ładowarka to +150zł, zdaję sobie z tego sprawę, z tym że w tym momencie u mnie kiepsko z kasą, mam jeszcze dużo innych wydatków związanych z ASG i w tym momencie nie mogę sobie pozwolić na imaxa b6 + zasilacz i inne takie rarytasy. Chciałbym się dowiedzieć czy ta o to ładowarka http://gunfire.pl/product-pol-1152196533-Ladowarka-SKYRC-E3.html nie skatuje mi baterii i czy wystarczy na około pół roku użytkowania? Bateria ładowana by była raz / dwa razy w miesiącu. W opisie tej ładowarki jest również napisane "W modelu SKYRC E3 wbudowany jest balancer, który zapewnia równomierne naładowanie każdego ogniwa, co zabezpiecza akumulator przed uszkodzeniem." Jest to prawdą, czy to tylko taki pic na wodę? Nie chciałbym zajechać baterii, chcę aby mi długo służyła, ale teraz stać mnie na coś za max 60zł + przesyłka. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Chyba tak. Ale na 99% źle zbalansuje ogniwa. Nie mówiąc już o trybie przechowywania baterii, albo o stałych parametrach pracy. Po co po roku lipole wyrzucać? lepiej dozbierać do dobrej ładowarki, która pozwoli na bezproblemową eksploatację.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...