Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura do brytyjskiej kamizelki przeciwodlamkowej.


Recommended Posts

Nie za bardzo rozumiem pytanie. Na tej kamizelce nic sie nie montuje, nie ma ona żadnego systemu montażu więc kabure montujesz na pasie. Pasy ktore widzisz sluza do regulacji rozmiaru zas kieszenie domyslnie chyba na plyty stalowe/ceramiczne (lub kulki/radio/papierosy i snickersy :) ). Aha... cena na allegro dwukrotnie niższa.

Link to post
Share on other sites

To jest zwykły pokrowiec, na body armor, ale.........

 

Z tyłu ma specjalne zapięcie do oporządzenia PLCE (ok. 400-500 zł, kompletne) oraz do typowej asulat west (do ok. 400zł).

 

Cene nieco odstraszająca, przynajmniej na mój budżet. A sama cena tej kamizelki w specshop-ie jest za duża, poszukaj na allegro tam jest dużo fajnych kamizelek tego typu o wiele taniej. :wink:

Link to post
Share on other sites

posiadam w/w kamizelkę i jest ok,do ASG mozna ja bez problemu wypchać karimatą z przodu i z tyłu, na allegro kosztują takie pokrowce od bodajże 25 zł, a w stanie świetnym więcej

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48902386

 

( ja kupiłem w sklepie militarnym za 40 bodajże bo chciałem wcześniej obmacac czy nie szajs). Na wypchaną bez problemu założysz jakiekolwiek szelki z kaburą, ja noszę na niej patterna 83, pięknego assault vesta mozna mieć za 300, jeżeli inetersuje cię coś o niej więcej lub jak wygląda to wal na priv.

 

Marża niektórych sklepów mnie przeraża, ale też chcą cos z tegto mieć.

Link to post
Share on other sites
Zwykłą szlufke do pasa na fastexie a nie specjalne zapięcie :)

 

 

O nie' date=' nie! Jest to robione specjalnie Tia ... ;) Owszem, jest blaszka do brytyjskiego pasa... która w niczym nie przeszkadza by zapiąć to np. na Alice :)

 

Ajax

Chestriga kupisz za 150-200 pln... tez duzo, ale zawsze polowa ceny a sprzet swietny.

Link to post
Share on other sites
[Ajax

Chestriga kupisz za 150-200 pln... tez duzo, ale zawsze polowa ceny a sprzet swietny.

 

 

Gdzie ja znalazłem tylko holenderskiego http://www.rangershop.pl/product_info.php/...roducts_id/3533 za 250 ponaddto są w nim tylko "klasyczne kieszenie" a ja chciałbym w koncu mieć sidearm pod ręką. Allegro rególarnie przeszukuje hasłęm "DPM" i tam jak narzdie żadnych kamizelek nie widziałem.

Link to post
Share on other sites

Taki holender (ktory jest chyba brytyjski) był na allegro za 160.

 

Jezeli ci sie nie spieszy napisz do Orkana i zapytaj sie za ile ma czas i czy jest w stanie zrobic to co chcesz (jest w stanie na pewno, tylko czy ma wogole czas)

 

Ewentualnie sprubój rękodzielnictwa na kamizelce przeciwodłamkowej.

 

PS.

Jeżeli chodzi o tani, lekki, sprzet, modlułowy to zastanow sie nad holenderskim.

Link to post
Share on other sites

Już od dłuższego czasu nie widziałem nic DPM'owskiego z oporządzenia na allegro. Holenderski cammo od brytyskiego różni sie kropkami na krawędzich plan. I w mojim odczuci te kropki żeczywiście dużo daja. (2 razy prawie na mnie nie nadepnięto w lesie a holender jkoś tak za dobże sie nie maskuje. To jest moja subiektywna opinia.

Link to post
Share on other sites

chest holenderski był na alegro u sprzzedawcy DEMOBIL2000 ZA 160 PLN ROZWAŻAŁEM JEGO ZAKUP ale niestety dla mojej MP5 te ładownice za boga ojca nie pasują...w koncu zamówiłem chesta u Chris {nie w dpm'ie tyllko olive green} i wspaniale wygląda na kamizelce COMBAT BODY ARMOUR Mk1jak jerstes zainteresowany to zapraszam na priva podrzucę foteczki ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...