Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Okulary do maski.


Recommended Posts

Witam wszystkich, wróciłem na to forum i do ASG po kilku latach przerwy.

 

Chciałbym tylko uzyskać szybką fachową odpowiedz na podstawowe dla mnie pytania i już dupy nie zawracam.

 

 

1) http://gunfire.pl/product-pol-1152194714-Maska-ochronna-typu-STALKER-Olive.html Bardzo mi sie ta maska spodobała a chciałbym dobrze zabezpieczyc ryjek tyle zeby było to wygodne. Biorą ludzie tego stalkera ?

 

 

2) Jakie okulary do tej maski były by najlepsze i oczywiście jakościowo, stawiam na: Wyraźną widoczność, parowanie i ochronę odkrytych miejsc w około oczu.

 

No i tylko tyle, reszte ogarne już sobie sam, po takiej przerwie nie wiem już co jest godne kupna co nie.

 

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Co do tych okularów Uvex-a. Żółteeeeeeeee!? ; (

 

Największy lans :icon_wink: A tak na poważnie, żółte okulary rozjaśniają wszystko, dlatego wg. mnie są lepsze.

 

Tu masz inne kolory tych okularów:

- bezbarwne, oprawki niebieskie

- bezbarwne, oprawki czarno-szare

 

 

http://gunfire.pl/pr...-Multispec.html no to wygląda fajnie, szkoda ze ma wzorki (ale się czepiam) ;p

 

A tu inne kolory masek:

- czarna

- olive

- khaki

- ranger green

- UCP

- vegetato

- multispec

Edited by Nikoz
Link to post
Share on other sites

Co do masek V2, dużo okularów nie wchodzi pod nią/wystaje, ogólnie ciężko ją dopasować dobrze*, wg. mnie lepiej wybrać V1.

 

 

A tak na poważnie, żółte okulary rozjaśniają wszystko, dlatego wg. mnie są lepsze*.

 

 

Głupoty waszeć opowiadasz. I to straszne.I jest to kolejny przykład zeby zieloni nie doradzali zielnym bo durnizmy wychodzą.

 

*podkreślenie moje.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz czuć się bezpieczniej to mozesz kupic sobie maske ale arafatka lub taka maska http://gunfire.pl/pr...szka-Black.html wystarczą w głowe rzadko kiedy dostajesz^^ jest taka zasada jak nie musisz to nie strzelaj po twarzy ^^ to jest tylko konieczność gdy np czołgasz sie i tylko twarz masz na wierzchu a snajper strzela ^^

 

Ewa,proszę Cię... po pierwsze używaj przecinków,po drugie oszczędź sobie takich rad bo z tą "maską" to naprawdę.. :icon_neutral2: Reszty to już wolę nie komentować.

 

Alamo : Śmiało kup maskę TMC,ale okulary to warto przymierzyć. Musisz się liczyć z tym,że nie każde będą pasować na Twoją twarz,więc przy wyborze też kieruj się możliwością regulacji zauszników itd. (uvexy i-vo pod tym względem są naprawdę fajne).

Link to post
Share on other sites

@Arend nie opowiadam głupot bo sam używam maskę V2 i wiem jak ciężko ją dobrze dopasować.

 

Używam już trzeciego BATa i nie miałem najmniejszych problemów z dogięciem i do I-VO i do Bolli X800 i nawet z dopasowaniem do Comtaka. Więc proszę nie opowiadaj bzdur że trudno.

Link to post
Share on other sites

Używam już trzeciego BATa i nie miałem najmniejszych problemów z dogięciem i do I-VO i do Bolli X800 i nawet z dopasowaniem do Comtaka. Więc proszę nie opowiadaj bzdur że trudno.

 

To może ja mam jakąś nie wymiarową głowę? Bo naprawdę, ja muszę się nakombinować z tą maską aby jakoś to wyglądało, a przede wszystkim chroniło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...