Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Siema. Planuje zakup większej ilości kulek szczególnie pod moją główną replikę KWA (dokładnie pod ten model http://www.specshop.....S#!prettyPhoto). Mam w nim tylko wymienioną gumkę HU na G&G i ma tak około 390 fps. Będę przymierzał się potem do tuningu tej repliki, ale tylko do 430fps (ponieważ takie mamy ograniczenie tam gdzie gram) czyli pewnie wymienię lufę na prec. i może coś jeszcze żeby osiągnąć te liczbę. Chce kupić jak już mówiłem więcej kulek i również testowałem kuliki o wadze 0.23g,0.25g i 0.28g. 0.23g są za lekkie, ale 0.25g i 0.28g prawie nie widzę różnicy. I teraz jest pytanie lepiej kupić 0.25g czy 0.28g jeśli potem będę miał 430 fps ? Jakiej firmy najlepiej kupić i jakiej firmy kupić kulki bio? Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam.

Edited by Monster1270
Link to post
Share on other sites

Czemu chcesz kupić kulki bio? Najlepiej uniknij kupowania takich kulek, bo i tak nic nie dają, a jedynie mogą się zniekształcać w magazynku. Ich "bio" polega na rozkruszaniu się na mniejsze kawałki po uderzeniu w twardą powierzchnię. Te wszystkie teorie, że rozpuszczają się po godzinie w wodzie czy coś takiego to kłamstwo. :P Ja też bym chyba brał G&G 0.28g

Link to post
Share on other sites

dade co Ty za głupoty wypisujesz. Po jakiej godzinie? Kulki bio rozpuszczają się pod wpywem wody, ale trwa okoóło miesiąca jeśli dobrze pamiętam.

 

Monster1270 kupuj Madbulle lub G&G. No i prze twoich fps-ach brał bym 0,25g. Zmienisz na 0,28g jak już zwiększysz fps-y.

Link to post
Share on other sites

dade co Ty za głupoty wypisujesz. Po jakiej godzinie? Kulki bio rozpuszczają się pod wpywem wody, ale trwa okoóło miesiąca jeśli dobrze pamiętam.

 

Monster1270 kupuj Madbulle lub G&G. No i prze twoich fps-ach brał bym 0,25g. Zmienisz na 0,28g jak już zwiększysz fps-y.

 

ooo dzięki wielkie za odpowiedz. P.S. Kulek Bio potrzebuje do tego żeby strzelać w ogrodzie, ponieważ ojciec każe mi je zbierać, a jak wywalę 5000 kulek to nie wiem czy to takie proste. Kulki które testowałem to 0.28g to byly bio i wrzuciłem je do wody tydzień temu, na razie nic się nie zmienia, czekam dalej. Wiec dade chyba godzina to trochę mało ;p

Link to post
Share on other sites

No dobra, ale w wodzie miesiąc, a deszcz nie pada tak często, więc i tak i tak byś musiał z pół roku czekać, na rozłożenie się tych kulek... Ja tam bym kupił zwykłe kulki, ale żeby miały zielony kolor i by nie było ich tak widać na trawie w ogrodzie.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że jak kolega będzie strzelał do celu to przy celu (lub za celem) będzie tych kulek mnóstwo. Moim zdaniem nawet zielone kulki będą widoczne w dużej ilości. A jak przyjdzie jesień, zima, wiosna i trawa zrobi się bardziej żółta niż zielona to ojciec Monstera prawie na bank je zobaczy. A wtedy się pewnie wkurzy. Więc lepiej kupić degradowalne, czekać pół roku i mieć gwarancje, że się rozłożą niż po pół roku czy roku mieć przewalone przez kulki zwykłe.

Link to post
Share on other sites

Kup kulochwyt.

Strzelam na tyłach domu do takiej stodoły gdzie po bokach ma ustawione drewno do tego drewna wbiłem sobie 6 pustych butli po GG i strzelam i słyszę czy trawiłem czy nie, ale kulki to czasami się tak odbijają że nawet pare m lecą wiec najlepszym rozwiązaniem będą kulki bio szczególnie że jest tam podlewanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...