Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaki voltage bateri do spring m140


Recommended Posts

Po pierwsze pisz po polsku, analfabeto zanglizowany!

 

Po drugie, bądź tak miły i napisz w treści posta, poprawnymi zdaniami, czego w związku z tym od nas oczekujesz. Ponieważ na razie trzeba to dedukować z tego wolapiku w tytule tematu.

 

Po trzecie, racz napisać jaka konkretnie to bateria (pojemność, firma) oraz jaką masz konfigurację oraz stan repliki. Bo być może zasadniejszym od wymiany baterii, będzie wymiana okablowania, silnika czy ew. zębatek.

Link to post
Share on other sites

Dobrze jak chcesz. Bateria stockowa, pojemność 1100mah Okablowanie niskooporowe, Silnik GF 1000-s tłok ultimate m150 stalowa głowica tłok cylinder Element głowica cylindra ultimate.

I chodzi mi o to jakie napięcie musi mieć bateria aby uciągnęła sprężyne m140.

Edited by maop
Link to post
Share on other sites

Zależy jeszcze jakie ma przełożenie zębatek. Ale generalnie NiCd/NiMh 9,6V o ww. pojemności, może mieć problemy Pozostaje 10,8 (ew. 12 V) i pojemność 1500+ (zależnie od ogniw). Natomiast LiPo 11,1V może okazać się "za mocne", sensowniej najpierw sprawdzić na dobrej 7,4.

Link to post
Share on other sites

U mnie w minisie, ledwo bo ledwo, ale 7,4 -1350 mAh ciągnie sklepaną 150-kę. Tyle, że oprócz kabli mam tam jeszcze mosfet (a przełożenia nie znam, bo zęby to miks ze szrotu ;-) ). Natomiast mając taką możliwość sprawdziłbym przed zamówieniem baterii LiPo jak zachowuje się kbk na 7,4 i 11,1. Bo o ile 7,4 może być za słabe, to 11,1 może dawać taką szybkostrzelność i taki prąd do układu, że skórka nie będzie warta wyprawki (awaryjność).

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...