Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ESS - ICE3 NARO Opinia


Recommended Posts

Guest extremateria

Przymierzałeś? Masz szansę? Takich rzeczy w ciemno lepiej nie kupować. Ja kupiłem i zbyt duże odstępy były od twarzy. Sprzedawca nie przyjął zwrotu, więc musiałem odsprzedać w swoim zakresie.

 

Miałem ESS ICE. Podobne do NARO, tylko te mają mniejszy rozmiar. NARROW słówko z angielskiego. Co kupisz, to i tak będziesz zadowolony.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites

Przymierzałeś? Masz szansę? Takich rzeczy w ciemno lepiej nie kupować. Ja kupiłem i zbyt duże odstępy były od twarzy. Sprzedawca nie przyjął zwrotu, więc musiałem odsprzedać w swoim zakresie.

 

Miałem ESS ICE. Podobne do NARO, tylko te mają mniejszy rozmiar. NARROW słówko z angielskiego. Co kupisz, to i tak będziesz zadowolony.

Ok dzięki za konkretną odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe, ja mam właśnie ICE i ten plastik na nosie mi świetnie leży. Ale to głównie kwestia dobrego wygięcia oprawek. Oprawki właśnie umożliwiają dopasowanie do różnych ryjków, jak tak się już rozczulacie :P, udało mi się nawet na ryjek znacznie mniejszy od mojego je założyć bezkonfliktowo i się nie zsuwały.

 

Dobry wybór, ciężko zarysować, wytrzymałe i nic nie blokuje pary wodnej, przez co znacznie trudniej jest je zaparować. Jakkolwiek po jakimś czasie i tak trzeba używać jakichś specyfików przeciwmgielnych.

Edited by SirHawk
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam ICE Naro i leżą idealnie. Nos nie boli i przylegają idealnie. ICE są dla szerszych twarzy a naro dla wąskich. Musisz sobie zmierzyć jedne i drugie. Faktycznie po czasie zaczynają trcohę parować ale wystarczy kawałek przejść lub pomachać głową w prawo i lewo żeby był przewiew między szkłami a twarzą i pary już nie ma. Kupiłem je bo jestem pewien, że nie ważne jaką kto ma moc w replice to zawsze jestem w pełni zabezpieczony. Podobno nawet śrut zatrzymują

Edited by aLBEDo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...