Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 seria na semi


Recommended Posts

Witam!

 

Ma następujący problem. Moje G36CA zachowuję sie dziwacznie. A mianowicie bez magazynka na such semi i auto działają normalnie w 100% są sprawnę, lecz po włożeniu maga dzieje się dziwna rzecz a mianowicie na semi mam 2,3,4 strzałowe serie. Co to może być ??

 

Zasilanie LIPO 7,4 2200mah Turnigy

Silnik Tornado F2 Hihg Speed

Replika ma około 450fps na poprzedniej sprężynie 430 i działo sie to samo.

Link to post
Share on other sites

Widzisz kable w gnieździe magazynka? Jeżeli tak, to czy są poniżej linii hop upa?. Jeżeli tak, to magazynek może powodować, że te kable się przesuwają zahaczając o blaszkę odpowiedzialną za tryb ognia. Wtedy blaszka jest cofana trochę i znajduje się pomiędzy auto a semi.

 

Albo potraktuj mnie jako spamera bo nie mam pojęcia co może być nie tak :D Tak o zgaduję.

Link to post
Share on other sites

Seria to seria. Tłok uderza kilka razy i jest kilak kulek. Nie wiem może to przyczyna zbyt szybkiego silnika ?? Tak mi się wydawało jak miałem 340fps, że może silnik się buja że wali kilka razy. Zmieniłem springa na 450fps i to samo. najgorsze jest to, że bez kulek tego nie ma :)

Link to post
Share on other sites

Proponuję sprawdzić jak to się będzie wszystko zachowywało z AB. Miałem kiedyś podobny problem

http://forum.wmasg.pl/topic/119902-niecofajaca-sie-dysza-podwojne-strzaly-na-single-w-m4-jg/

 

Okazało się, że sprężyna była bardzo zbita, pomimo że sprzedający zapewniał - "sp120 guardera i 400 ileśtam fps" I to mnie zmyliło, pewnie po wrzuceniu konkretnej sprężyny wszystko byłoby w porządku. Ale tego się moja replika nie doczekała, poszła na części z dobrym skutkiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...