Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozpoczęcie przygody z ASG (budżet: 400zł)


Recommended Posts

Do 400zł dacie radę załapać w komisie mp5 jg, g36 jg a jak nówki to trudno będzie, wtedy brałbym strzelbę. do tego mundur we flecku właśnie jak wszyscy mówią i okularki bolle lub uvexa ( ja preferuje bolle) i na okularach bym nie oszczędzał za dużo bo oczy są chyba najważniejsze w asg. :)

Link to post
Share on other sites

Do 400zł dacie radę załapać w komisie mp5 jg, g36 jg a jak nówki to trudno będzie, wtedy brałbym strzelbę. do tego mundur we flecku właśnie jak wszyscy mówią i okularki bolle lub uvexa ( ja preferuje bolle) i na okularach bym nie oszczędzał za dużo bo oczy są chyba najważniejsze w asg. :icon_smile:

 

Gratuluje polecanie zielonym używanych replik. Dozbierajcie trochę pieniędzy i kupcie nówki nie pchajcie się w używki bo koszta was zjedzą.

Link to post
Share on other sites
(...) bo oczy są chyba najważniejsze w asg. :icon_smile:

... i nie tylko, a do tego nie słyszałem o przypadku odrastania gałki ocznej!

Gratuluje polecanie zielonym używanych replik. Dozbierajcie trochę pieniędzy i kupcie nówki nie pchajcie się w używki bo koszta was zjedzą.

W pełni popieram, "używka" to zawsze loteria!

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Ja tam polecam MP5SD6 JG bodajże, jest chyba za 390zł na zbrojowni, zostaje wam dyszka, dorzucicie 2zł i macie za 12zł okularki Specsy. Sam w nich biegam, są polecane. Wiele razy sprawdzone. A cały szpej i mundury dokupicie później, teraz nie potrzebujecie. :icon_wink: Sam na początku biegałem w jeansach :icon_biggrin:

 

Edit: wybierzcie sobie coś stąd http://zbrojownia.linuxpl.com/index.php?cPath=22_31&sort=1a&filter_id=69

 

No i pomyliło mi się, jednak są za 19zł http://allegro.pl/okulary-spectacles-ballistic-protective-specs-i2550002542.html Niestety są jeszcze przesyłki, więc te 20zł musicie dorzucić. No więc jak będziecie mieli 420-430zł, to już możecie się bawić. :>

Edited by dade
Link to post
Share on other sites

Wiesz używana też niekiedy dobra a taka do 4000 kulek ma nadal dobry stan. więc nie ma co marudzić.

... i nie tylko, a do tego nie słyszałem o przypadku odrastania gałki ocznej!

Nie no lepiej kupić sobie karabin za 380zł nówkę i okularki przeciwpyłowe bez atestu w castoramie, nie ma co albo wytrzymaja kulke albo nie ale mocniejsza snajperka i po oku.

Link to post
Share on other sites
Wiesz używana też niekiedy dobra a taka do 4000 kulek ma nadal dobry stan. więc nie ma co marudzić.

No właśnie, niekiedy. Jeśli porządnie nie zna się strzelającego to nie ma pewności czy widniejące w opisie "wystrzelałem może ze dwa magi a przez 5 miesięcy replika leżała nie ruszana w szafie" jest prawdą. Poza tym te wspomniane przez Ciebie 4000 kulek mogło być ze szwami i porysowały lufe. Jak ktoś nie umie grzebać w replikach lub nie ma zaufanego serwisanta to niech nie bierze używki.

Osobiście polecam jakąś Cymkę 028 (ale nie w wersji B i S). Do tego okulary (ludziska polecają Uvexy I-vo) a jak starczy kasy to do tego mundur we flecktarnie.

Link to post
Share on other sites

Toć jak chcesz kupić używkę, to weź kogoś kto się zna, na pewno masz koło siebie kogoś kto gra nie od dziś i się zna..

Używki są o wiele tańsze od nowych, a są czasem w bardzo dobrym stanie. Warto sprawdzić używki, ale tylko z kimś kto umie chociaż rozebrać gb i sprawdzić czy wszystko jest ok.

Nie ma co pierdzielić że nie ma co brać używek. Jak się trafi złom to już na początku się zniechęcisz do asg, ale jak wybierzesz mądrze, na pewno długo Ci posłuży :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...