Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36C JG czy Cyma 31 lub 28 ?


Recommended Posts

Jeśli chodzi o te 3 repliki, to można powiedzieć, że mają identyczne osiągi. Osobiście skłaniałbym się ku g36 i cm031 (028 sprawia wrażenie bardzo plastikowej). Wybór zależy już od Twojego gustu; rusek czy niemiec - jak to mówią :icon_biggrin:

 

Generalnie nie zaleca się nowemu kupiwania używek, chyba, że ma kto Tobie doradzić.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jakiś tydzień temu stałem przed podobnym wyborem i wybrałem G'te ale wersje H z oszynowaniem i tłumikiem, replika ok jak na chińczyka ale na chwile obecną gdybym mógł to bym ją zwrócił i dołożył do Mki z kwa :( a z tych tańszych to patrzyłbym na CM 039 tanie dobre i podatne na tuning

Link to post
Share on other sites

Ale ja do tych +/- 550zł (z tego co patrzyłem to tyle kosztują używki cm.048) lub do 700-800 za nówke to będę jeszcze sporo zbierał bo w roku szkolnym pracy nie ma ;) i tu jest problem. A chcę zacząć zabawę z ASG jak najszybciej, póki jeszcze nie ma zapierdzielu w szkole..

 

CM028 nie wystarczy na pierwsze pare miesięcy? :(

Link to post
Share on other sites

Ale ja do tych +/- 550zł (z tego co patrzyłem to tyle kosztują używki cm.048) lub do 700-800 za nówke to będę jeszcze sporo zbierał bo w roku szkolnym pracy nie ma :icon_wink: i tu jest problem. A chcę zacząć zabawę z ASG jak najszybciej, póki jeszcze nie ma zapierdzielu w szkole..

 

CM028 nie wystarczy na pierwsze pare miesięcy? :(

 

Wystarczy ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...