Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wiele czytałem na temat replik i walk asg ale nigdy nie miałem kontaktu na żywo . Strzelałem kilkarazy z paru karabinków ale myśle o własnej replice . Jak w tytule tematu moim nie tyle problemem co niewygodnością jest to że jestem mańkutem .Już kiedyś myślałem o kupieniu repliki ale czasowo to przeminęło . Ostatnio przeglądałem gunfire.pl i naszłą mnie ochota na kupno repliki . Głównie chodzi mi o m4 . Mógłby ktoś mi coś doradzić bo jestem niedoświadczony i nie chcę się zniechęcić .

Link to post
Share on other sites

Jestem leworęczny i biegam z M14, G36k i Benelli M3. Nie miałem żadnych problemów z obsługą jakiejkolwiek repliki którą miałem w łapach. Jeśli koniecznie jest potrzebne coś specjalnie przystosowane dla leworęcznych to ... AUG. O selektor nie ma co się martwić :icon_smile: zmiana magów prosta jak ... :icon_wink:.

AK bardzo łatwo obsługiwać lewą ręką więc jeśli Ci się podoba to bierz kałacha.

 

Pozdrawiam.

 

Edziu:

W G36 nie używam selektora przystosowanego dla lewusów ;) po prostu jest mi zbędny.

Edited by xenon500
Link to post
Share on other sites

Z m4 mogło by być troszkę trudniej... Ale czemu nie, do wszystkiego idzie się przyzwyczaić i nauczyć się z tego korzystać. Może pomyśl nad scarem. Bo emki chyba nie mają obustronnych selektorów(większość nie ma ale coś mi po głowie chodzi tylko nie pamiętam już czy była emka z obustronnym czy nie ...)

 

Edit:

Po głowie chyba chodziło KAC PDW.

Edited by xenon500
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...