Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wysyłka z Redwolf asg / ehoobyasia


Recommended Posts

Będzie to normalny kurier UPS czy tam innej firmy POLSKIEJ i będzie to tak jakbyś kupował to w Polsce, mam nadzieje że liczysz się z kosztami poniesionymi wysyłką z Hong-Kongu((Cło+vat+wysyłka)cło i vat to jakieś 30-40% ceny przedmiotu, nie jestem specem jeśli się mylę proszę mnie poprawić).

Link to post
Share on other sites

Ja tam nie wiem jak jest z tego Hong Kongu, ale jeżeli to normalny kurier UPS jak mówi Kolimbam, to on do Ciebie dzwoni i się pyta czy jesteś w domu. Możesz powiedzieć, że nie i on się zapyta kiedy będziesz i on wtedy podjedzie. :P

Link to post
Share on other sites

Siemacie,

jeżeli biąrę wysyłkę expresową to paczkę przynosi mi kurier tak? A co jeśli nie będzie mnie w tym czasie w domu?

Pozdro.

Przyniesie kurier, zadzwoni powiadomić cię o kwocie pobrania za cło i vat (okolo 26% sumarycznie dla repliki).

Link to post
Share on other sites

A propos kuriera jeszcze to UPS zawsze dzwoni w sprawie tłumaczenia faktury (można to zrobić przez telefon-mega wygodna sprawa), potem zawsze dzwonił do mnie kurier z informacją o pobraniu (cło i vat), tak więc de theoria to kurier powinien zadzwonić nawet dwa razy :icon_wink:.

@Alexanderexis-czego dokładnie nie rozumiesz? Duże paczki dostają cło i vat (26% wartośc towaru wraz z kosztami przesyłki), małe paczki zazwyczaj nie dostają cła i vatu. Jeśli rzeźbisz z zaniżaniem wartości paczki, to musisz się liczyć z tym, że mogą Cię na tym przyłapać. Tylko tyle i aż tyle. Jak masz jakieś wątpliwości to wal na PW, postaram się je rozwiać.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...