Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Które m4a1 wybrać?


Recommended Posts

Oba to, za przeproszeniem, gówno. Ten elektryczny ma na 99% plastikowe bebechy, które pękną po dwóch tygodniach. Drugi to sprężyna i wątpie by było ją wygodnie przeładowywać.

Chcesz elektryka to najtańsze sensowne zaczynąją się od jakiś 350zł (Cm 028). Chcesz dobrą sprężynę to polecam shotgun od AGM (kosztuje około 60zł). Na eMkach się nie znam ale ludziska mówią, że najtańsza opłacalna to eMka od KWA (zdaje się kosztuje od 800zł bez batki i ładowarki).

Link to post
Share on other sites

W cenie do 200zł nie znajdziesz żadnego porządnego elektryka a tym bardziej M4.

Dobre M4 to już będzie za 800zł (AEG z WE) a najlepszy wybór to KWA (900-1500zł zależnie od wersji* i sklepu). KWA ma pancerne bebechy, części będą działały ponoć do M150 przy wyższych springach może być potrzeba zmiany tłoka. Na forum jest jeden spec (AnR) od emek KWA w Defender M16 KWA na SP120 uzyskał 470FPS, a na SP130 jakieś 510FPS.

 

*by się ktoś nie czepiał, cennik podałem na podstawie sklepu ASGShop, cena za najzwyklejsze M4 KWA to 960zł, z szynami 1090zł a Magpul MOE 1499zł

Link to post
Share on other sites

Zależy na czym komu zależy przy wyborze AEG M4:

1/ Jeśli to to ma przede wszystkim strzelać porządnie wyjęte prosto z pudełka - to WE

2/ Jeżeli w planach są monstrualne "tjuningi" (w sensie osiąganej prędkości wylotowej - to KWA

3/ Jeśli to ma przede wszystkim wyglądać - to G&P (awaryjne) albo KA (mały potencjał "tjuningowy")

 

VFC (seria E), G&G, EA nie mailem w łapach, więc się nie wypowiem. ICS to moim zdaniem replika dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą.

 

 

Przy cenach PLN 600+ za chinola, to moim zdaniem obecnie nie ma co się w nie pchać.

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites

Mundur już mam ale mi chodzi o elektryka który nie jest g36 ani ak itp.I części plastikowe mnie nie przeszkadzają (wiem że się szybciej psują no ale jednak jak już bęndę miał forsę to potem dokupię metalowe części).

Edited by WSputnik
Link to post
Share on other sites

Dokupić metalowe części sie raczej nie opłaca a i nie wiem czy będziesz bez problemowo mógł wymienić. A sprzęt popsuje Ci się po niecałym miesiącu. Kumpel miał jakieś M4 za 109 czy 119zł. Najpierw się wszyscy rajcowali bo to pierwszy AEG jakiego widzieliśmy (w 5 osobowym teamie były wtedy 3 (słownie: trzy) shotguny M47 od DE i nic więcej). Więc wszyscy podjarani idą na strzelanie. Fajnie to brzmiało i fajnie wyglądało (ale tylko dlatego, że nie widzieliśmy innych replik) a strzelało... Hmmm... Niewiele lepiej od M47 (które wtedy kosztowało chyba 40zł). Nawet nie jestem pewien czy w ogóle lepiej strzelało od tego shotguna. Myślę, że zasieg skuteczny miało na poziomie 15-20 metrów. Po paru tygodniach M4 przestało strzelać w trybie single (znaczy strzelało na 2-3 metry). W auto jeszcze jakoś chodziło ale i tak był to badziew. Kumpel szybko przerzucił się na Mp5 (chyba od JG).

Zrobisz co zechcesz. Ja Ci odradzam zakup repliki z plastikowym gearboxem.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Przecież to to samo gów#o co wcześniejsza eMka... NIE KUPUJ REPLIK Z PLASTIKOWYM GB. A w ogóle nad eMkami się nie zastanawiaj, chyba, że dozbierasz jeszcze 500zł. Jeśli masz 300 to skazany jesteś na MP003 od AGM (sprężynowy shotgun), lub na elektrycznego kałacha od Cymy CM.028 (ale musiałbyś dozbierać jeszcze 55zł).

 

EDIT: Przyszła mi do głowa jedna alternatywa, a jest to elektryczny glock od Cymy (CM.030) za 180zł. Bardzo fajna zabawka, polecam. Jeśli masz te 3 stówki to mógłbyś kupić shotguna jako broń główną + tą gloczynkę jako boczną. Ew. jako główną do CQB. :]

Edited by dade
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...