Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładownice do SR-25 i AR-10


Recommended Posts

Witam wszystkich mam taki mały problem:(

 

Szukam jakieś ciekawej kamizelki i ładownic dla snajpera:) pod magazynki 7,62 czyli takie jak w sr 25

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_98_101_202_475&products_id=3529&name=Classic_Army_-_Magazynek_Mid-Cap_-_CA25_-_150

 

Czyli pod takie magazynki jak w linku

 

wszedzie szukałem ładownic pod te magi i nigdzie niema, jeśli ktoś wie gdzie itd to prosze o linki

 

z góry dzieki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jak patrzę na te ładownice od Praszki to mam drgawki i chce mi się wymiotować (oczywiście z całym szacunkiem dla ich profesjonalnej i miłej obsługi), takiego paskudztwa nigdy nie widziałem. Oba MIWO powinny trochę popracować nad estetyką i rozepchaniem ładownic. Np. te klapy nie muszą być takie duże, będą o siebie szorować podczas ułożenia dwóch takich ładownic obok.

Link to post
Share on other sites

Niemniej jednak wytrzymałościowo są do bdb produkty, może sobie dobrać kolor i system mocowania.

No i ja akurat na swoje ładownice nie narzekam (chociaż na początku rzeczywiście ciężko wchodziły magazynki, ale po paru "przeładowaniach" już było ok).

Nie o tym temat. Kolega pytał o źródła. Pokazałem, jakie znam. Będzie zainteresowany, to sobie poszuka opinii o producencie.

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzieki koledzy,oboje macie racje i jeden i drugi, z wyglądem troche krucho ale pod wzgledem jakości to własnie pytałem paru kolegów odemnie i chwalą to chyba się skusze choć te ceny mają troche przesadzone:) a ceny kamizelek to masakra ale za to duży wybór

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...