Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 900-1000zl. Evo vs KWA?


Recommended Posts

Witam. Mialem dozbierac troche wiecej kasy i sciagnac m4 sentry GP, ale wyjdzie mnie to 1500zl wiec pasuje. Stad moje pytanie odnosnie 2 replik:

1. http://zbrojownia.li...roducts_id=2004

2. http://allegro.pl/kw...2581737484.html

 

Z tego co slyszalem Evolution Airsoft robi repliki zew. na poziomie GP- czyli najwyzszym, ale KWA ma najlepsze bebechy. Odrazu chce zauwazyc ze nie potrzebuje myljardow fps, 380-420 fps w pelni mnie usatysfakcjonuje z dobrym zasiegiem i celnoscia. Z tego co wiem Evo posiada komore hop up King armsa uchodzaca za najlepsza na rynku(?). Cenie sobie wykonanie zew, ale i kultura pracy tez musi byc na wysokim poziomie... Wiem ze nie mozna miec wszystkiego :icon_wink:

 

Takze pytanie jakas byscie wybrali z posrod tych 2 replik? Jak wiadomo Evo jest tansze, wiec przewiduje tuning jesli bym nie bral KWA. Chce zaznaczyc ze interesuje mnie dobre wykonanie zew, ale i kultura pracy musi byc przyzwoita.

 

Jak sie klasuja repliki KWA zewnetrznie?

Czy bebechy Evo wytrzymaja tuning mocowy do 380-420fps?(wystarczy wymienic samego springa czy tu juz beda wieksze koszta?) Jak z kultura pracy w replikach lone star? Czy repliki Border Patrol sa awaryjne?

Czy evolution airsoft uchodzi za producenta replik pierwszej klasy?

Edited by jotosha
Link to post
Share on other sites

Ja bym zdecydował się na Evolution Airsoft. Jak kupisz na blackswordzie i wymienisz sprężynę na 110 u nich to nie stracisz gwarancji i będziesz miał te 380 FPSów. Za resztę kasy wymienisz gumkę na zieloną G&G i lufę na precyzyjną z Promyka i będziesz już miał na prawdę bardzo dobrą replikę ze świetnym wykonaniem i nieprzeciętnymi osiągami w okolicach 60-70m. zasięgu skutecznego.

Link to post
Share on other sites

Wlasnie przed chwilka skonczylem czytac o tescie tej repliki. Jednak sa podzielne zdania na temat osiagniecia dobrej ilosci fpsow do lasu(380-420) i dalej nie wiem co o niej sadzic. No i dalej nie wiem czy sa awaryjne czy nie, to zazwyczaj czas pokaze, czyli z testu sie nie dowiem ;) Dobrze by bylo jakby sie jacys uzytkownicy tej repliki wypowiedzieli.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem LSt z drugiej ręki, w środku wymieniona sprężyna na nie wiadomo jaką, daje 390 fps oraz prowadnica na metalową, łożyskowaną, gb przesmarowany i kultura pracy naprawdę dobra. Nawet na stockowej gumce i lufie wali elegancko, jestem bardzo ciekawy efektów jak dostanie promyka i gumke systemy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...