Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur dla kobiety


Recommended Posts

Wybacz, ale choćbym chciał, nie wiem jak Ci uwierzyć, ja przy 185 cm noszę M ^^

żarty żartami, ale naprawdę jedynym wyjściem jest chińska rozmiarówka, szczególnie, jeżeli kobieta ma poniżej 170cm.

 

Wszystkie spodnie jakie kupuje to 32 pas, 34 nogawka; w Helikonie mam 29-31 i jest idealny. Nie wiem jak to jest z tą rozmiarówką.

Link to post
Share on other sites

To sport zdominowany przez facetów i chcę, żeby czuła się w nim choć trochę kobieco.

 

Ty chcesz. A ona? Bo Ciebie rozumiem - mieć u boku laskę, na widok której ślinią się Ci dominujący w airsofcie mężczyźni to jest coś ;)

 

A tak swoją drogą zainteresuj się skrótem IDF :) Kobiety w izraelskiej armii zachowują swoją kobiecość - może Cię zainspirują.

Link to post
Share on other sites

Ty chcesz. A ona? Bo Ciebie rozumiem - mieć u boku laskę, na widok której ślinią się Ci dominujący w airsofcie mężczyźni to jest coś :icon_wink:

 

A tak swoją drogą zainteresuj się skrótem IDF :icon_smile: Kobiety w izraelskiej armii zachowują swoją kobiecość - może Cię zainspirują.

 

Aw yiss :icon_wink: Zawsze można się pocieszyć, że wygląda się zjawiskowo :icon_biggrin:

Edited by sarnuch
Link to post
Share on other sites

Szczerze... opadły mi ręce...

 

Jantas, czytając Twoje wypowiedzi w tym temacie, jak i w tym sprzed kilku miesięcy, również dotyczącym kobiet w AS, mam wrażenie, że na siłę chcesz forsować swoją "jedyną i słuszną" wizję Pań w tym sporcie. Chwała Ci (bez ironii), że przedkładasz realizm/skuteczność nad look, fajnie, że lubisz, jak jest brudno (^^), ale przecież nie każda musi mieć takie podejście, prawda?

Link to post
Share on other sites

Wiesz co. Mam dla Ciebie rozwiązanie. Wejdź na airsoftphotos. Pooglądaj zdjęcia z kobietami. Jeśli jakaś wyda Ci się atrakcyjna w mundurze to określ dokładnie co ma na sobie i kup to swojej kobiecie. Oczywiście dobierając dokładnie rozmiar, dodatki, ochronę przeciwko czołganiu się w błocie :icon_wink:

 

P.S. Kurczaki... czemu ja się dziwię. Przecież podczas wyborów zdjęć do kalendarza maniaka jasno określono standardy kobiecości w airsofcie XD

 

 

Edzia: Lesio. Możliwe, że masz rację. Ale wkurzają mnie nowe laski tak cisnące na wygląd. I teksty właśnie o nie ubrudzeniu się w błocie, nie złamaniu paznokcia. Pomijam fakt, że do tej pory temat wyglądu kobiet na forum poruszany był przez męską cześć :icon_wink: I to Panowie (słowo klucz) pytają się o "seksi" strój dla swoich kobiet a nie same zainteresowane... Coś w tym musi jednak być :icon_wink: I potem przychodzą kobitki i myślą, że taki a nie inny wygląd jest właściwy :) No bo nieseksownych to nie wpuszczą ;)

Edited by Jantas
Link to post
Share on other sites

 

Edzia: Lesio. Możliwe, że masz rację. Ale wkurzają mnie nowe laski tak cisnące na wygląd. I teksty właśnie o nie ubrudzeniu się w błocie, nie złamaniu paznokcia. Pomijam fakt, że do tej pory to Panowie (słowo klucz) pytają się o "seksi" strój dla swoich kobiet a nie same zainteresowane... Coś w tym musi jednak być :icon_wink:

 

Laski cisną na wygląd.

Można dobrze wyglądać i mieć funkcjonalny mundur.

1/2 airsoftowców obwiesza się zbędnym szpejem by dobrze wyglądać.

Link to post
Share on other sites

I Ci obwieszeni szpejem, dobrze wyglądający airsoftowcy płci męskiej nazywani są "pedałami" i wyśmiewani z powodu dbałości o wygląd. A kobieta z takim samym podejściem jest oklaskiwana. Kolejny fantastyczny przykład równego traktowania graczy ;)

 

Skoro laski tak cisną na wygląd to pokaż mi założony przez kobietę na tym forum temat traktujący o "bosz... szukam podkreślającego figurę munduru, który podkreśli linię moich cycków". Z chęcią się zapoznam, bo jak na razie to "szukam mojej dziewczynie...".

Link to post
Share on other sites

Edzia: Lesio. Możliwe, że masz rację. Ale wkurzają mnie nowe laski tak cisnące na wygląd. I teksty właśnie o nie ubrudzeniu się w błocie, nie złamaniu paznokcia. Pomijam fakt, że do tej pory temat wyglądu kobiet na forum poruszany był przez męską cześć :icon_wink: I to Panowie (słowo klucz) pytają się o "seksi" strój dla swoich kobiet a nie same zainteresowane... Coś w tym musi jednak być :icon_wink: I potem przychodzą kobitki i myślą, że taki a nie inny wygląd jest właściwy :icon_smile: No bo nieseksownych to nie wpuszczą :icon_wink:

 

Z tym postem się zgadzam w większości. choć sam po swoim doświadczeniu wiem, że Panie mają opór przy zakładaniu flecka (bo wyrzygany), przy wuzecie (bo wieśniacki) i tak dalej, i tak dalej. nie oszukujmy się - facet też lubi, gdy jego kobieta dobrze wygląda, bo i ona się wtedy lepiej czuje, szczególnie, gdy to jej pierwsze strzelanki. po roku, jeżeli się utrzyma, to sama sobie kupi KZSa rozmiar 3 :D

 

1/2 airsoftowców obwiesza się zbędnym szpejem by dobrze wyglądać.

 

O wiele, wiele więcej. ;) tylko ciii, bo soldaty usłyszą.

Link to post
Share on other sites

Skoro laski tak cisną na wygląd to pokaż mi założony przez kobietę na tym forum temat traktujący o "bosz... szukam podkreślającego figurę munduru, który podkreśli linię moich cycków". Z chęcią się zapoznam, bo jak na razie to "szukam mojej dziewczynie...".

 

Czemu łączysz "ciśnięcie na wygląd" z wyobrażeniem stereotypowej blondyny tipsiary? Czy na co dzień kobieta nie "ciśnie na wygląd"? Czy nie chce być ładna? Sądzę, że kwestia czucia się dobrze samej ze sobą w nie ma w tym przypadku nic wspólnego z kimś kto mógłby zaczynać zdania od "bosz". Poza tym nadal poszukuję rozwiązań, które nie zamienią mojej dziewczyny w biegający po lesie zakamuflowany worek na ziemniaki. Tylko tyle, żadnych tipsów (ble) czy inkszych "o boszów".

 

Btw. Jantas, wychodzisz z założenia, że idealny facet powinien, jak u Sapkowskiego, pachnieć piwem, potem i koniem, skoro Ci dbający o wygląd to pedały?.

 

[edit.] Lesio, dla mnie Marpat wygląda jak sraczka. (A to w ramach nic nie wnoszącej do dyskusji ciekawostki.)

Edited by sarnuch
Link to post
Share on other sites

Może dlatego to łączę, bo widzę kobiety w airsofcie potrafiące wyglądać naprawdę kobieco w totalnie nie dopasowanych mundurach i widzę "tipsiary", które zawsze szukają dopasowanego a nawet w pewnych partiach ciała wybrakowanego odzienia (potem jest krzyk, że boli).

 

Dbanie o siebie na co dzień jest czymś innym niż dbanie o siebie w czasie strzelanki. Pewnie mam zbyt skrajne podejście do tych spraw (tak, tak - to pewnie kobieca zawiść ;)), ale czytające tego typu tematy Panie w swojej mądrości wybiorą trochę ode mnie i trochę od Was i znajdą złoty środek.

 

Poza tym nadal poszukuję rozwiązań, które nie zamienią mojej dziewczyny w biegający po lesie zakamuflowany worek na ziemniaki.

 

Już wiem, że Ty poszukujesz. A co ona na to? Daj jej do pooglądania fotki IDF. I sprawdź ten CP jak już jest parcie na multicam. Ewentualnie tak jak polecali użytkownicy powyżej - szycie na zamówienie pod konkretne wymiary/poprawki krawieckie.

 

Btw. Jantas, wychodzisz z założenia, że idealny facet powinien, jak u Sapkowskiego, pachnieć piwem, potem i koniem, skoro Ci dbający o wygląd to pedały?.

 

Określenie dbającego o wygląd faceta w as mianem "pedała" to nie mój wymysł ;) Mi się tam podoba jak gdzieniegdzie Panowie mają to i owo przyciasne ;) Dlatego rozumiem męskie poszukania złotego Graala dopasowanych do kształtów kobiet mundurów ;)

 

P.S. Zauważcie, że na widok kobiety mężczyźni miękną i niekiedy mają opory/wahają się chwilę przed oddaniem strzału. "Workowatość" i nie podkreślanie oczywistych cech ma na celu wyrównanie szans ;)

Link to post
Share on other sites

Dobrze powiedziane :icon_wink: Dziewczyny z IDF wyglądają bosko! Na pewno znajdzie się jakiś złoty środek.

P.S. Zauważcie, że na widok kobiety mężczyźni miękną i niekiedy mają opory/wahają się chwilę przed oddaniem strzału. "Workowatość" i nie podkreślanie oczywistych cech ma na celu wyrównanie szans :icon_wink:

 

Mogą nawet i twardnieć, no i mundur spełni i jedno i drugie zadanie :icon_wink:

Edited by sarnuch
Link to post
Share on other sites

IDF, o ile pamiętam, nosi się w oliwce.

 

Jedna z koleżanek tu na forum zachwalała pod damskie kształty francuskiego CCE.

 

W lokalnym środowisku mamy koleżankę, która świetnie wygląda w wz.93 - tylko koniecznie dobrze spiętym pasem (de facto pas WP, co na kategorie modowe przekłada się jako "dość szeroki"): od razu widać, że dziewczyna ma na czym usiąść, ma czym oddychać, i ma odpowiednio zaznaczoną talie pomiędzy.

 

U mnie w ekipie kilka pań nosi/nosiło DPMy, żadna się nie skarżyła, że źle wygląda - kwestia dobrania rozmiaru... o co w DPM nietrudno, bo to obwody w centymetrach, plus długość nogawki (w spodniach) i wzrost (koszula / kurtka). Ewentualnie DDPM.

Link to post
Share on other sites

Mniej poważnie - jeden z najładniejszych mundurów dla kobiety jakie widziałem (fotka z tegorocznego Bornego)

P8180189.jpg

 

A na poważnie - spora część kobiet dobrze wygląda w wz.93 - ale nie jakimś nowym bez ściągacza w bluzie wiszącym jak wór na ziemniaki tylko w wersji w kroju starego dobrego US-a. I oczywiście z porządnie dociągniętym pasem co kobiecą talię miło podkreśla.

Edited by Michal_g
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...