Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki 500-600 zł!


Recommended Posts

Witam.

 

Bawiłem się trochę w ASG i interesuje mnie kupno nowej repliki AEG w granicah 600 zł (może 650).

Chciałbym aby replika miała metalowy korpus i możliwość zamontowania dodatkowego wysposażenia typu celowniki latarki lasery i inne bajery.

Myślałem nad http://gunfire.pl/pr...3-BI-3381M.html

Replika bedzie mi potrzebna do walki zarówno na otwartym terenie,lesie i budynkach.

 

Z góry dziekuję.

Link to post
Share on other sites

Kreciu, polecanie kałachów z serii CM.039 zakrawa o sabotaż, te repliki są wykonane w systemie TM, mają korpusy ze ZnAlu i łamliwe kolby, pomijam beznadziejny stosunek jakość/cena.

 

Mki P&J też nie są dobre, mają masę FPS, ale są moim zdaniem awaryjne (u okolicznych posiadaczy często padały szkielety gearboxa przez tego pseudoborka).

Edited by Attero
Link to post
Share on other sites

Odradzam eMki boyi'a, sam miałem i nie byłem szczególnie zachwycony w porównaniu z m14 cm, ale jak to mówią boyi to loteria.

 

Kilka przeróbek i nie jest tak źle. Sam takową posiadam M4A1 od BOYI, używaną, coś tam było zmieniane (opis na moim profilu), za mojego użytkowania to:

- kable na te z replik CA

- silnik na CA Hi-Torque

 

A jeśli chodzi o zewnętrzny wygląd repliki:

- wymieniony korpus (poprzedni pęknięty)

- zatrzask magazynka na stalowy dwustronny (leworęczni nie skarżą się już w użytkowaniu)

- okładziny przednie na RIS.

 

To chyba wszystko. Efekt? Zadowalający. Poza tym, że nie można przeprowadzić gruntownego tuningu (mi to nie przeszkadza, nie jestem fanem kosmicznych ilości FPS'ów czy też rozbierania replik) to sprawuje się bardzo dobrze. Zasięg zadowalający, ROF na Li-Po 7.4V również, podawanie kulek polepszyło się wraz ze zmianą wyżej wymienionego zatrzasku. Nie mogę teraz narzekać na replikę, ale jednakże z pewnych powodów muszę ją odsprzedać by móc kupić inną przeznaczoną właśnie do celów rekonstrukcyjnych :)

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...