Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 355ZŁ


Recommended Posts

^ Up jeśli masz 420zł to hełmu/okularów i cymy nie kupisz razem, musisz wydać trochę więcej jeśli dbasz o bezpieczeństwo - co do hełmu jak chcesz kupuj :) Okularki ważniejsze. Kupuj cm028 za 380zł i oszczędź trochę grosz na lepsze okularki które wytrzymają to i owo a hełm zostaw na koniec :)

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

35zł? :icon_biggrin: Ostatnio widziałem po 3zł bluzę i 5zł spodnie na allegro, doliczając przesyłkę - wychodzi powiedzmy 15-18zł. :icon_biggrin:

 

Też takie rzeczy widziałem i nie nazwałbym tego mundurem, a szmatą, która nadaje się jedynie do wyrzucenia, ewentualnie mycia podłogi. Pełno mundurów na allegro ma zdjęcie podglądowe. Wygląda fajnie, a przychodzi coś zupełnie innego.

Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Jak na razie, to Ty prawie wszędzie czepiasz się każdego i zawsze Twoje ma być na wierzchu i ciągle tylko próbujesz każdemu wytłumaczyć, dlaczego Ty masz rację, a inni nie.

 

Obserwuję Cię od długiego czasu :icon_razz2:. Powinieneś mieć osobny temat tylko dla siebie typu "Najgłupsze/najśmieszniejsze wypowiedzi POZA FORUM".

 

Normalnie, nie można właściwie nic przeczytać jeśli jesteś w pobliżu, bo zaraz zaczynasz gierki tego typu. Jak teraz ze mną.

 

Bardzo cieszy mnie fakt, że byłeś sobie w stanie kupić idealne DPM i Flecktarn za 3/4zł. Te zestawy po X zł, to loteria. Nie wiadomo jaki stan, jaki rozmiar.

 

Ja wolę kupić na miejscu, zobaczyć co biorę, przymierzyć. Już kupowałem różne rzeczy w stanie "bardzo dobrym" przez internet i musiałem odesłać. Na WMASGu są zdjęcia, na tym nowym portalu też. Nie problemem jest znaleźć graczy w szmatach jakie opisałem. Najwidoczniej nie każdemu to przeszkadza.

 

Masz swoje bluzy http://allegro.pl/bl...2628118707.html sprane, zużyte szmaty. Tak samo spodnie, kurtki i wiele innych (link przykładowy, pełno tego). Czasem te rzeczy w stanie dobry/bardzo dobry są tak zjechane, że kolor zszedł tak, że widać biel. Jak pisałem, zdjęcie jest tylko podglądowe, nawet nie wiadomo co się kupuje. Do mnie doszło oporządzenie (i inne rzeczy) BW w stanie dobry/bardzo dobry, porwane, pobrudzone ze śladami korozji.

 

Wolę przestrzec przed takimi zakupami, niż zachęcać.

 

Jeszcze muszę dodać, zakup za zł 3 w ciemno plus przesyłka i wychodzi kwota 10-20* zł, różne ceny są. Za tyle* można na miejscu, wiedzieć co się bierze.

 

Nie napiszę do Ciebie, zamilcz.. gdyż to zostało napisane/wypowiedziane wielokrotnie, przez rożne sposoby, a Ty i tak dalej swoje.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites

No, swoje wiem. I nie, to co podałeś, to nie jest wcale i w ogóle "moja bluza". Moja bluza to ta http://allegro.pl/bl...2526012448.html

 

Widzisz różnicę? Nie? No to szkoda.

 

 

Owszem, jade po ludziach bardzo chętnie. A najchętniej po tych, którzy doradzają nowym rzeczy wziete z kosmosu. A już najlepiej rzeczy o które nawet nie pytali ale to osobny temat. Swoim swiętym przekonaniem o wyższości mundurów za 35zł nad mundurami za 10zł jedyne co osiągniesz, to to, że jakiś nowy da za mundur po prostu 25zł więcej.

 

Bardzo chcesz to powklejam Ci zdjęcia wszystkich sztuk bluz we fleku, spodni, mundurów w DPM i ogólnie wszystkich elementów umundurowania jakie posiadam, znajdziesz jedną spraną rzecz, to stawiam skrzynke browarów. Z wysyłką na mój koszt :D. Ale nie chcesz.

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites
Guest extremateria

Oczywiście, że bardzo chcę abyś powklejał zdjęcia, które będą mile widziane. Porównam sobie ogólnie i do tego co sam posiadam. Akurat należę do takich ludzi, którzy są w stanie przyznać się do błędu, niż cały czas wykłócać się, że mam rację. Najwidoczniej ja miałem pecha z zakupami, a Ty nie, zdarza się. Wciąż jednak cena wynosi 15 zł w sumie, a na miejscu 20 zł (*14 zł na cenniku w sklepie jest) z możliwością przymierzenia i zobaczenia na własne oczy. 5 zł to nie taka duża różnica, mając na uwadze to, że np. rozmiar może być źle dobrany. Kiedy ja miałem kupować, z tabelki pasowała na mnie grupa 7/8, na miejscu po przymierzeniu okazało się, że 12 jest idealna. Musiałbym odesłać. Sklep lokalny dobra rzecz.

 

Nikogo nie zmuszam do kupowania za 35 zł, tylko ostrzegam przed tym, że nie zawsze może to być dobry zakup.

 

* Ceny zależne od rozmiaru, tak mi się wydaje.

Edited by Materia
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...