Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CO2 KWA/KWC/KGB Desert Eagle


Recommended Posts

Czy ktoś ogarnięty mógłby mi pomóc ogarnąć sprawę z Desert Eagle'ami?

 

Że KWC robi Deagle'a na co2 średniej jakości to już wiem, ale znalazłem 2 aukcje na allegro firmy KWA

 

http://allegro.pl/desert-eagle-co2-kwa-i2554133651.html

http://allegro.pl/kwa-desert-eagle-50-ae-co2-komplet-i2625997604.html

 

a że w gaziakach jestem raczej zielony (cały czas aegi i aegi) to zapytałem gościa o co chodzi z tym KWA, bo już się gubię w tych firmach na K... KWC, KJW, KWA

 

generalnie o to moje pytania i otrzymane od gościa odpowiedzi:

 

 

 

Kurczę nie ogarniam, to są dwie firmy zaczynające się na KW? :o

Tak to jest jak się nigdy gaziaka nie miało

Tak jest KWA- dobre klamki itp, oraz KWC/KJW- chiński szajtex.

 

 

a co ze sprężynami, zamiennymi częściami itd.? jak już się wybiją/popsują czy what eva?

Części do dostania, jednak czas oczekiwania długi bo trzeba poniekąd sprowadzać.

 

 

Da się gdzieś kupić nówkę (naturalnie nie mam zamiaru jej kupować - tyle kasy to ja nie mam)

jest możliwość dokupienia drugiego maga?

2 mag da radę dokupić, ale nówki już nie dostaniesz od dłuższego czasu- dlatego ta replika to rarystas.

 

 

Mógłbyś mi napisać więcej info o dbaniu o co2, użytkowaniu i samej giwerce? da się tam wrzucić preckę? ma HU regulowane? systema/guarder robi HU pasujące? Istnieje jakakolwiek możliwość tuningu wewnętrznego i zewnętrznego?

Co jakiś czas trzeba kupić droższą o 2 zł kapsułkę Umarexu i na niej przestrzelić replikę ( ta kapsa zawiera sama w sobie sylikon )

Da się kupić preckę PDI kosztuje jakieś 80 USD, są też tańsze od stówki.

Hop jest regulowany, gumkę również można zmienić. Tuning gazówki co2- szczerze nigdy nie słyszałem, żeby ktoś zwiększał moc itp ewentualnie precki itp owszem da radę.

_________________________________________

To czego chciałbym się dowiedzieć, to czy to KWA rzeczywiście trzaska tak cudne gaziaki czy to tylko ściema?

I czy warto kupować to cudo?

Magi greengas'owe są pewnie nie kompatybilne (chociaż fajnie by było)

ale czy te od KWC działają w KWA?

http://shop.ehobbyasia.com/magazines/gas-pistol-magazine/kwc/kwc-40rd-co2-magazine-for-desert-eagle-50.html

http://www.airsoftglobal.com/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=90_479_283&products_id=12987

http://www.military.pl/cyber-gun-magazynek-co2-do-desert-eagle_3536t.html

o tuning mocowy mi nie chodziło, raczej o preckę, hu, coś by poprawić kulturę pracy repliki, zaworki itd. ktoś wie cokolwiek?

Wiem, że tematów o DE co2 było już milion, ale nie znalazłem odpowiedzi na te nurtujące mnie pytania

Thx!

Link to post
Share on other sites

Ha właśnie zwróć uwagę na magazynie KWA

w obydwu przypadkach są takie chamskie śruby (fabrycznie - podobno)

 

Na KWA są ciemniejsze napisy

a na KWC są białe

 

na KWA nie ma napisów na blokadzie

a na KWC są

 

spójrz na KWC http://allegro.pl/desert-eagle-co2-metal-blow-back-full-auto-i2615399616.html

 

i ten mag KWC (http://allegro.pl/metalowy-magazynek-desert-eagle-co2-kwc-i2615399608.html)

popatrz, że nabój CO2 inaczej się wsadza, jest ukryty i nie widać prawie, a w KWA jest dziura w magu na środku i chamsko wystaje śruba

Link to post
Share on other sites

Kurcze to w takim razie zostają tylko śruby w magazynkach jako różnica i odzień napisów biały a taki kremowy

 

Te śruby najbardziej do mnie przemawiają

Dwóch różnych sprzedawców, oboje wypisują że to nie KWC a KWA i na obydwu zdjęciach te śruby rzucają się w oczy

 

Zakładając, że to jest jakiś prehistoryczny model, którego nie da już się kupić, to nie wiesz może czy KWA jest lepsze od KWC pod jakimkolwiek względem i czy magi KWC i KWA (raczej powinny) są ze sobą kompatybilne ?

 

Ostatnie pytanie, to czy warto taką używkę kupić? Jak tak to za jaką cenę max?

Link to post
Share on other sites

Aż sam się zdziwiłem skąd im się to KWA wzięło. Z tego co wiem, to tylko KWC produkuje takie właśnie Digle na dwutlenek, a nawet jeśli nie, to i tak te dwa są wręcz rażąco podobne do Mojego własnego orzełka od tajwańców. Poza tym Deserty KWC chodzą po 550+zł, więc jeśli te dwa nie mają żadnych usterek poza mechanicznymi na zewnątrz wtedy cena 350zł wydaje się wręcz za niska, jak na Mój gust. Czy warto kupować gazowe używki niech odpowie ktoś bardziej doświadczony, Ja nie mam pojęcia. A jeśli chodzi o kompatybilność magów - wiem, że powinny pasować magi GG od SIIS (są w promocji na machinegun :)), innych chyba nie ma. Oczywiście innych poza KWC-owskimi ;)

Link to post
Share on other sites

o to GG też wchodzi w gre i gicio, bo chodzenie z kawałkiem wiertła górniczego w magazynku by mi nie pykło O_O xD

 

A jak się ma zużywalność części w klamce co2? Coś się często psuje, czy jak się wciska umarex'ową buteleczkę z silikonem co jakis czas to będzie latać przez nastepne 100lat?

Link to post
Share on other sites

DE TM na guardzerze..... cud miód i orzeszki, ale cena i aktualna osiągalność równa wygranej w totka O_O

szkoda tylko ze gg, a nie co2 :P

a jeszcze lepsze byly by jakies magi na HP, z wbudowaną butlą :D to by latało.... i mniejszy problem zimą jak mniemam

 

Mam nowe info od sprzedawcy

była kupowana w specshopie ok. 3 lata temu za cenę 799zł

nie ma full auto

 

podobno rzadka replika.... jak na razie widzialem 2szt. wiec jak mniemam jest to prawda

powiedzial tez ze pasują do niej magi od KWC, więc te na gg SIIS pewnie tez by pasowaly

 

Podobno sprawna w 100%, bez mankamentów a zadrapanie dodaje smaczku

 

Naturalnie napisałem do specshopu o jakiekolwiek info na temat tej repliki :D jak odpiszą to dam znać

w końcu sprzedawca powinien wiedzieć czym handluje, o ile odpiszą ;P

Link to post
Share on other sites

Przecież dobrze strzela, może niekiedy niecelnie w stocku, ma niemało stópnasekundę, wykonanie też nie jest złe (nawet ten plastikorpus daje radę i na razie nie pęka pod ciężarem metalu), oznaczenia, niestety malowane, ale są. Ja uczepiłbym się tylko dawkowania dwutlenku, ale tak jest chyba w większości klam na co2. No i ewentualnie braku części zamiennych. Choć pewnie jeszcze za mało wiem, by umieć oceniać takie rzeczy :)

Link to post
Share on other sites

Po co montować alufelgi i skórę do Trabanta? :icon_biggrin:

 

dałbym Ci lajka, ale tu się nie da xDDD

 

no chyba, ze to rzekome KWA to naprawdę KWA, a z tego co wyczytałem, choćby tutaj http://www.airsoftsociety.com/forums/f8/kwc-vs-kwa-32958/ to KWA jest całkiem całkiem cycuś

 

Dla nie znających ang.

"KWA, they are known to be much more high quality in all aspects compared to KWC."

KWA, są znani z bycia o wiele dokładniejszym (lepszej jakości) we wszystkich aspektach porównując z KWC

 

"KWA, top-quality, high-tier producer of GBB pistols."

KWA, najwyższa jakość, wysoki poziom producenta gaziaków

 

"KWA without a doubt. Their PTP series is incredibly well-designed"

KWA bez wątpienia. Ich seria PTP jest niewiarygodnie dobrze zaprojektowana

 

itd.

Link to post
Share on other sites

Każda sroczka swój ogonek chwali :P. Z PTP to jest tak, że to najzwyklejsze na świecei repliki KWA tylko bez oznaczeń palnych wersji i z metalowymi lufami zew (w KWA często gęsto jest tworzywo). Tyle. No i oczywiście modne ostatnio słówka "Training" oraz "proffesional". Kiedyś była moda na "zombie" "killer" i "stay away 100 meters...". Za rok szczytem mody będzie proffesional training zombie killer samurai ninja pirate space technology pistol.

Link to post
Share on other sites

Czyli KWC? :D A odbiegając od tematu, nie mam zamiaru ani polecać ani zachwalać tegoż deserta w tym miejscu, stąd nie chcę byście tak postrzegali pytanie, które teraz zadam, a którego treść wynika raczej z niewiedzy. Pytanie brzmiące następująco: dlaczego ta replika nosi haniebne miano repliki "średniej i niskiej" klasy?

Link to post
Share on other sites

Czyli mam z tego wywnioskować, że klasę nieważne jak świetnej czy też beznadziejnej replice nadaje się uwzględniając tylko powodzenie produktów danej firmy na rynku? A taki hardballer na przykład - on chyba nie należy do najlepszych?

 

Widać japońce nie cenią sobie realizmu zanadto, przez co zamiast dźwigać dwa kilo digla z metalu wolą kilogram abeesu ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...