Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki silnik długi/chwyt, zakładać do G&P ?


Recommended Posts

Mam do pytanie kupiłem M4A1 G&P, wsadziłem już GB System, no i mam taki problem bo silnik TM Super Custom EG700 nie pasuje mi do chwytu mimo że troszkę podpiłowałem pokrywę silnika to nadal nie pasuje , chce kupić nowy chwyt MagPul a konkretnie ten http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2076 i chciał bym aby ktoś mi powiedział czy ten chwyt będzie pasował i jaki silnik do tego założyć aby wszystko ładnie się zgrało i pasowało ?? bardzo proszę o pomoc :) A może inny chwyt polecacie ??

Link to post
Share on other sites

Skoro kupiłeś M4A1 od G&P z chwytem od G&P i silnikiem od G&P, to co stoi na przeszkodzie, by zastosować te właśnie części? Powinny nadal pasować :icon_wink:. Czy kable w nowym GB masz dużo szersze od stockowych? Może źle układasz kable? Jeśli masz kogoś bardziej doświadczonego, to poproś, żeby pomógł Ci zamontować silnik.

Chwyt jak chwyt. Kolega ma taki i w środku silnik G&P. SRC też się mieści, podobnie jak P&J/Hornbille, czy jak je zwał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...