Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

naładowana bateria w nowej cm028


Recommended Posts

Kupiłem na gunfire nową cm028, przyszła wszystko ok, kulki były w magazynku bo testowali - ok. Tylko bateria jest naładowana, niewiem czy ładowali ją do końca czy tylko aby przetestować. W najbliższą niedzielę chcę jechać na strzelanke, i niewiem co zrobić, niechce aby bateria mi padła po 2 rundkach, ale niechce tez ładować naładowanej (niewiem w jakim stopniu) baterii przez np. ok 7 godzin. Nie mam też rozładowywarki, a strzelanie żeby rozładować jest chyba bez sensu... Co zrobić...?

Link to post
Share on other sites

nigdy nie ładują do końca ładują zbyś sobie zobaczył czy replika strzela i naładował do pełna. tak ok 6.5h i wystarczy. Ale nie spodziewaj się że wystrzelisz więcej niż 1000 kulek bo za pierwszym razem też nie wystrzeliłem, batka siadła, za drugim , trzecim było ok.1200 a po 4 ładowaniu ponad 1500 i już więcej nie dawało rady

Link to post
Share on other sites

Choć w sumie lepiej rozładuj bo nie wystrzelisz z tej baterii dużo (strzelaj długą serią z 30s przerwami). Potem możesz się pobawić w formatowanie baterii (w papierach z repliką powinna być instrukcja). Ja ci powiem tak, chińską ładowarką z pudełka z repliką, baterii dobrze nie ładujesz i w tą czy w tą za ok. rok ci bateria padnie(winna ładowarka).

Edited by komandoczołg
Link to post
Share on other sites

Osobiście po prostu bym poszedł do ogrodu (lub w inne ustronne miejsce), zabrał ze sobą parę puszek/butelek i przestrzelał replikę - odpowiednio ustawił system hop-up, zmierzył zasięg, postarał się sprawdzić skupienie repliki na konkretnej odległości, sprawdził ile kulek jest w stanie podać hi-cap na pełnym nakręceniu, poćwiczył szybkie składanie się i oddawanie strzału, itp., aby idąc na spotkanie od razu mieć jakąś tam wiedzę odnośnie skuteczności swojej repliki (choć i tak zastosowanie tej wiedzy w terenie wychodzi świeżym osobom z różnym skutkiem).

 

Bez problemu wystrzelisz dużą ilość kulek, które wbrew pozorom nie pójdą na marne. Kiedy szybkostrzelność repliki ewidentnie zacznie się zmniejszać, to będziesz wiedział, że akumulator jest bliski wyczerpaniu. Wtedy można bez większych obaw podpiąć go do ładowania na określony czas.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...