Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 G&P krzywa lufa ;/


Recommended Posts

Czołgiem, otóż mam taki problem, z wiadomych dla mnie powodów którymi nie chce się dzielić bo wyjdę na łąjzę, mam krzywą lufe w mojej emce na odcinku od muszki aż do tłumika, chodzi mi o lufe zewnętrzną, niestety przekrzywiła się już prawdopodobnie po wstawieniu do niej precki i nie wiem czy tej o to precce się nic nie stało, a nawet gdyby, dało by sie to jakoś wyprostować czy nie za bardzo ?? Bo o lufe zew, to sie nie martwie bo mam jeszcze ze starej repliki. A i czy w emkach g&p muszkę zdejmuje się tak jak w innych emkach ? Bo wybiłem obydwa piny i ani rusz nie chce zejść

Link to post
Share on other sites

Dobra, ogarnąłem i dzięki bogu precce się nic nie stało, no chyba że mam krzywe ściany/blaty/szafki w domu. Jeszcze tylko mam pytanko, da się jakoś zdjąc delta ringa bez specjalistyczych narzędzi przeznaczonych do tych celów ? Bo mam mały problem, możliwe że to od tego, że trochę podrzewiał ostatnio niestety ;/

Link to post
Share on other sites

Dobra, mam teraz taki problem iż prawdopodobnie moje jakże świetne gp... najadło się ostatnio za duży wody i jakoś chyba pordzewiało no i w związku z tym ten delta ring wgl nie ma ochoty zejść, próbowałem żabą, młotkiem i śrubokrętem, kombinerkami nic, ani rusz. Macie jakiś pomysł jak to zdjąć ? Bez uszkodzenia upper recivera oczywiście bo właściwie tylko on mi jest potrzebny.

Link to post
Share on other sites

Jak ci podgrzanie nie pomoże (metale "rozszerzają" się tym bardziej utrudniając sprawę) to możesz spróbować w drugą strone, oziębiając drania (przeciwieństwo "rozszerzania" się metali). Albo jeśli myślisz że to rdza to na zardzewiałe śruby/gwinty dobrze działa coca-cola :)

Link to post
Share on other sites

Majzel i młotek, najlepiej imadło i dużo siły, jak je*niesz pare razy to gwint puści, sprawdzone, mam 2x G&P :icon_smile:

Tak to można tylko zęby w deltaringu pogiąć :/. Armorers wrench albo klucz do tarcz szlifierki kątowej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...