Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ghost666

Użytkownik
 • Content Count

  414
 • Joined

 • Last visited

 1. https://grabcad.com/library/afam-tactical-v2-g2-gearbox-1 https://grabcad.com/library/partial-airsoft-v2-gearbox-1 https://grabcad.com/library/tokyo-marui-ak-47-v3-gearbox-1 :D
 2. Na GrabCadzie chyba widziałem STEPa z GB...
 3. Chyba finalnie zdecyduje się na ICSa - dużo lepszy (materiałowo) się wydaje - body metalowe (aluminiowe?) i w ogóle.
 4. Wiem, że repliki te istotnie różnią się ceną - niemalże o 100%. Czy ICS jest istotnie wart o tyle większej kwoty? Karabinek do lasu raczej, z długą lufą. Docelowo stylizacja w kierunku MSBSa ;)
 5. Pozwolę sobie, po roku, temat odgrzać - czy temat jest nadal martwy, czy nie? AFAIK to Maskpol pokazywał na MSPO w tym roku Mapę i Dromadera, czyli coś się dzieje? ...o szanse na cywilną wersję czy chociażby sam materiał do szycia to nawet nie pytam..
 6. To pozostaje zbierać na PTSa GBBR, o ile jeszcze będzie dostępny... ;)
 7. A co do magazynków, to m.in. tutaj pokazują, że jednak nie pasują standardowe STANAGi -
 8. Ale czy to dyskwalifikuje tą replikę?
 9. ICS akurat bardzo mi się podoba - dobra jakościowo replika, a samo ścisłe podobieństwo do Masady nie jest tutaj krytyczne, ponieważ i tak docelowo ma z tego powstać kiedyś MSBS. Jakie magazynki pasują do ICSa? Co to w ogóle za system i jak z częściami zamiennymi?
 10. Czy po pięciu latach coś się wykluło z tego CADa?
 11. Tak myślałem, ale szukałem w opisie forum gdzie te 15 lat mnie blokuje i nic napisane nie jest :P
 12. Cześć, W pierwszej kolejności to chciałbym poprosić moderatora o przerzucenie tego wątku do ogólnego tematu dla początkujących bo ja tam niestety postować nie mogę. Po jakiejś tam przerwie, jako bardziej już dorosły człek wracam sobie do ASG i pomyślałem, że chciałbym to zrobić z pomysłem. Generalnie bardzo chciałbym robić stylizację pod coś, co określiłem sobie jako "wojsko polskie przyszłości", a więc w rękach koniecznie musi być Grot/MSBS 5.56 - czy to się uda? Pewnie nie, dlatego chciałbym coś, co jest stosunkowo zbliżone do tej broni i po zrobieniu kosmetyki będzie sprawować si
 13. W sumie to ja z tego co widzę to nie mogę założyć tematu. Ale w sumie mogę o czymś nie wiedzieć, bo nie mam nowego konta ;)
 14. Czy WE wypuściło jakąś nową wersję tej broni? Bo wyczytałem w postach sporo narzekania, a recenzje w sieci są raczej niezłe. P.S. Gdzie aktualnie można nabyć tą replikę? Widziałem tylko czarnego na Gunfire.
 15. Uaktualnienie - gogle nadal w całości, przestrzelane na replikach circa 430 fpsów - schronowane. Dodatkowo wiem że kilka innych osób z mojego otoczenia używa takich gogli i także sobie je chwali. To chyba zamyka temat :)
×
×
 • Create New...