Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika bezpośrednio podpięta do prądu


Recommended Posts

Z serwisu ASGShopu nie korzystałem ale korzystałem z innych serwisów. Co zauważyłem, slkepy mają bardzo dużo roboty przez co brak czasu na dokładne oglądanie każdej części. To właśnie znaczy "hurtowo". Sam wolałbym znaleźć kogoś kto zrobi mi to prywatnie (naprawa, przegląd) i zwykle taniej. Oczywiście biorę pod uwagę to że każdy może mieć inne doświadczenia. Po 2 nie napisałem "NIE WYSYŁAJ TAM" a tylko zasugerowałem.

Link to post
Share on other sites
Bo bezpiecznik nic nie daje, jedynie opór zwiększa.

Masz racje,.. na calym swiecie stosuje sie bezpieczniki a ty twierdzisz ze to badziew...

Proponuje zrobic eksperyment- wsadz gwozdzia tam gdzie powinien byc bezpiecznik, a do gniazdka wsadz drukik, po czym chwyc go koncowkami palcow, Albo lepiej- dotknij go jezykiem

Link to post
Share on other sites

Masz racje,.. na calym swiecie stosuje sie bezpieczniki a ty twierdzisz ze to badziew...

Proponuje zrobic eksperyment- wsadz gwozdzia tam gdzie powinien byc bezpiecznik, a do gniazdka wsadz drukik, po czym chwyc go koncowkami palcow, Albo lepiej- dotknij go jezykiem

 

No właśnie widzisz - bezpieczniki daje się tam gdzie są idioci i potencjalnie uszkodzony sprzęt sieciowy. Jeśli operator jest pewien że jego silnik działa-nie jest zwarty, i jeśli po którymś strzale broń się zatnie robiąc 'bwwww' to będzie wiedział że należy zdjąć palec z spustu i odłączyć baterię.

 

Jeśli miałbyś w gniazdku taką wydajność prądową jaką oferują baterie i zrobił to co opisujesz to najprawdopodobniej Twój drucik by się po prostu stopił i tyle.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...