Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

O kurde. Ciekawi mnie ile razy napisałem "łożyska 7mm!"?!

 

Jeżeli GB ma miejsce na łożyska 7mm to nie da rady zamontować 6mm'trowych. No chyba że użyjesz plasteliny XD

 

Chcesz większa szybkostrzelnosc zamontuj kulowe, nie chcesz mieć zostaw w spokoju łozyska.

 

Tłok warto wymienić przy tuningu m120. W wypadku słabszej spręzyny nie ma sensu.

 

 

Pozdrawiam

 

PS mam nadzieję że już 4 raz nie będę musiał tego pisać!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

siema,

mam GR16 r4 G&G i wszystko fajnie przez rok chodzilo ale teraz musialem zamontowac slabsza baterie (po konsultacji w serwisie) bo majac baterie 9,6V 3300mAh przestal pobiera kulki na full auto (kiedy odwrocilem replike do gory nogami wszystko bylo ok.) Gdzie tkwi problem? Na serwisie nie umieli rozwiazac tego problemu, poradzili montaz slabszej baterii.

 

Jeszcze jedno pytanie, jakie elementy tej repliki warte sa wymiany na mocniejsze badz lepsze. Jedyne co wymienialem to sprezyne (M120)

 

dzieki pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw ile razy odpowiadałem na to pytanie :/ ludzie proszę was poszukajcie trochę, było z 200razy mówione.

 

 

Na moje problem tkwi w dyszy. Nasmaruj prowadnice dyszy oraz popychacz. Jak nie pomoże wymień dyszę. doszczelnij komorę i po problemie. Spróbuj także na innym magu niż stockowy hicap.

Edited by Dragunow
Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Czy coś nowego pojawiło się w tych replikach G&G ?

Na forum nie znalazłem już nowych tematów - wszystkie tyczą się tych starszych wersji

Właśnie znalazłem w granicach 900 zł i nie wygląda źle - to chyba nowa wersja bo ta ma łożyska 8mm

http://redberet.pl/p/37/1152191621/g-amp-g-m4-ris-full-metal-blowback-egr-016-r4-bb--m4-repliki-elektryczne-repliki-asg.html

http://www.military.pl/colt-m4-a1-ris-blow-back-full-matal-g-g-gr16r4_10505t.html

 

Czy jest to warte zakupu ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

statnio patrzyłem sobie na te konkurencje dla chinoli firm takich jak Classic Army i G&G, i znalazłem bardzo ciekawe emki.

GR16 R4 Eco. Version i Colt M4-A1 (czyli z tego co rozumiem, to samo z BB, full metal, tylko że na licencji Colt?).

Cena tego drugiego wydała mi się całkiem przystępna, chyba że rzeczywiście waży 330 gram :p

Czy byłby to dobry zakup, jeśli chcę coś małoawaryjnego?

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...