Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka replika M4 do 800zł?


Recommended Posts

P&J ujdzie,ale jak dla mnie to nie jest warte tych pieniędzy (teraz dokładając trochę więcej można mieć coś lepszego jeśli chodzi o M4).

Może popatrz na RK-10S boyi lub inne repliki AKM/RK z boyi,ale w wersji S/SW. Jest też G36 Cymy,całkiem fajna replika. Od stycznia 2013 roku pojawią się M4 i M16 z Cymy,to też mogą być repliki warte uwagi (pod warunkiem,że cena będzie normalna).

 

Edit: Tak polecacie ICS,a ciekawe co o tych replikach wiecie,zwłaszcza o serii "universal" ?

Link to post
Share on other sites

No tak, metal jest metal. Masz racje, autor pytał o m4, ale wracajac do cm.048 to niezniszczalny karabin, widzialem jak go kapali w wodzie :icon_eek: z emek to ics najlepszy zdecydowanie, ale o tej serii nic nie wiem ;/ zawsze w przyszlosci mozna body wymienic :D a myslales o poszukaniu czegos uzywanego?? to moze bedzie dobre rozwiazanie dla Ciebie

Link to post
Share on other sites

Znaczy jak chcesz kupić PJ to weź chociaż tę o jakieś 40zł droższą, ale z szynami...

 

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/pj4-ris-p-j.html

 

Znajomy ma PJ M4 i jest dobra chociaż z nimi różnie bywa. Ja mam M16A3 PJ i też chodzi elegancko. Jak byś dorzucił 100zł byś miał na gunfire M4 GFC (jest ich tam parę) albo też M4 WE, którą wiele osób bardzo chwali. Może pierwsza elektryczna replika tej firmy, ale wykonana nie gorzej niż te przodujących marek, jak CA, King Arms czy KWA.

 

Poza tym widzę, że jesteś z Bornego... Zazdroszczę tylu klimatycznych miejsc na strzelanki ;)

Link to post
Share on other sites

Cześć, podczepię się pod temat, bo chyba nie ma sensu zakładać kolejnego "którą emkę".

Czy jest jakaś replika, którą spokojnie można by porównać stosunkiem jakość/cena do CM028 lub G36 Cymy/JG ("wiem" że Cyma lepsza, ale mam to drugie, więc z przyczyn prywatnych postawię je na tym samym poziomie :D)?

Znajomy chce się wkręcić, a nie chcę mu na sam początek rzucić w twarz ics'em, a emkami nie za bardzo się ostatnio interesowałem.

Link to post
Share on other sites

PJ M4CQB z 2010 r.

W mojej było:

- za krótka atrapa rury gazowej i front się 'bujał' - naprawione

- front jest minimalnie opuszczony w stosunku do body (górne RISy nie robią linii prostej) co powoduje problem z wymianą dyszy, ta od PJ jest minimalnie mniejsza i inne dysze zacinają się w komorze co robi niezły bałagan w gb :icon_evil: (i nie tylko w moim egzemplarzu) - może to już poprawili a jak nie to trzeba piłować nowe dysze

- środek PJ to był w sumie A&K z jakimś PJ bu

- wymienione: łożyska na kulowe (nie pamiętam firmy), tłok, głowica tłoka, cylinder 0, głowica cylindra, komora hu (wszystko ultimate) i chodzi ładnie dając 425-430 fps i teraz to jedna z moich ulubionych replik :icon_wink: duża powtarzalność, zero zacięć

 

'emeki' są ogólnie problematyczne i te z Chin i z Hong Kongu i te z Taiwanu też (widziałem już padnięte KWA i G&P - więc komu tu zaufać hmmm). Kwestia jak się trafi. Przy zakupie nowej jest gwarancja lub jak ktoś się zna to sam coś poprawi. Dlatego wg mnie M4 nie powinno się polecać, niech każdy sam decyduje i wybiera. Lepiej zapytać jakie kto ma doświadczenia z 'emkami'.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...