Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy karabin ASG


Recommended Posts

Cześć mam pytanko jaki karabin polecacie jako pierwszy?

Kiedyś grałem w asg karabinem kolegi albo wypożyczonym a teraz mam zamiar kupić sobie pierwszy karabin :)

Karabinek musi być oczywiście: mocny, nieawaryjny, okolo 400 fps, latwy w tunningu, i mieścić sie w przedziale cenowym do 1300zl. Z tego co czytałem na forum polecacie m4 i m16 od kwa (dlatego moj pierwszy kandytat jest taki a nie inny :) Równiez dobre opinie zbiera cyma (drugi kandydat)

 

Mój pierwszy kandydat to:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1755

 

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-048m-cm.html

 

Prosilbym o opinie o tych karabinkach :)

Podajcie prosze karabinki , ktore polecacie i ktore mieszcza sie w tym przedziale cenowym :)

Pozdrawiam Robert

Link to post
Share on other sites

Dokładnie zależy, co bardziej ci się podoba. Weź też pod uwagę w jakim kierunku będziesz szedł ty czy twoja grupa, żeby później nie zmieniać repliki. Ja osobiście posiadam KWA i naprawdę mogę ją polecić. Bardziej doświadczeni narzekają, że nie jest wykończona zewnętrznie na najwyższym poziomie ale dla mnie wygląda cudnie. Nie wiem w czym rzecz bo po prostu nie miałem ostrej wersji w łapach i może w tym tkwi problem. Ja jestem bardzo zadowolony i z wyglądu i z osiągów.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam - ale co ma wzrost do długości repliki? Karabin ma to do siebie, że używają go ludzie różnego wzrostu. Eliminując karłów (a 180 cm wzrostu raczej do tej grupy nie kwalifikuje), nie widzę problemu. Bez fetyszyzmu, koledzy...

Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi, żeby mieć 2,5m wzrostu, tylko jak ktoś ma 170cm lub mniej to będzie mu po prostu niewygodnie.

No popatrz, a jakoś tysiące ludzi normalnego wzrostu mają "długie emki" na stanie i nie narzekają. Cud? Umiejętność poprawnej obsługi broni? Czy może - po prostu - szukanie dziury w całym, w Twoim wykonaniu?

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

Nie chodzi mi, żeby mieć 2,5m wzrostu, tylko jak ktoś ma 170cm lub mniej to będzie mu po prostu niewygodnie.

 

Ciekawe, mam 16' M4, RPK miałem M14 i jakoś nigdy nie miałem problemów przy 172cm wzrostu.

Jakieś Urban Legends chopy tworzycie

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...