Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Który plecak wybrać


Recommended Posts

Witam. Poszukuję plecaka i w oko wpadły mi dwie oferty:

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/plecaki/plecak-snajperski-01-coyote-a-c-m.html

http://www.taiwangun.com/wyposazenie-taktyczne/plecaki/plecak-bojowy-z-miejscem-na-karabin-coyote-acm.html

 

Plecak ma mi służyć jako pokrowiec na replikę m4ki, oraz na cały szpej typu hełm, kamizelka, mundur itp. Zdecydowałem się na "chińszczyznę" ponieważ taniutki chiński pokrowiec na replikę spełniał swoje zadanie, lecz brakuje w nim miejszca na resztę szpeju. Zależy mi abym wszystko miał w jednej torbie/ plecaku. Który z tych nich wybrać? Może też ktoś zna lepsze rozwiązanie w podobnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Odradzam plecaki z A.C.M. Posiadam jeden od roku i nie chcę już go więcej widzieć na oczy. Od patrzenia pruję się a klamra na pasie biodrowym pękła kiedy upadł mi plecak z zeszytami i książkami na ziemię. Może używany zasobnik piechoty górskiej byłby lepszym rozwiązaniem? Ale na ten temat niech ktoś się jeszcze wypowie. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Kiedyś w Toruniu zapanował szał na takie plecaki, jak ten pierwszy. Minął szybko - kiedy ci, którzy to kupili, zorientowali się, że nabyli totalny chłam. Nie wiem, jak jest wykonany ten drugi plecak, ale pewnie podobnie.

 

Rozejrzyj się na Allegro za, chyba angielskim, czarnym torbo-plecakiem.

Link to post
Share on other sites

Co do drugiego plecaka,mam i coś o nim napisze. Początkowo miałem wielkie obawy co do produktów firmy ACM ale potrzebowałem plecaka na już, więc zaryzykowałem i kupiłem.Ku mojemu zaskoczeniu produkt okazał się dobrze wykonany. Plecak był już na kilku nockach w lesie i na razie nic się nie dzieje. Zaskoczeniem również jest jego pojemność,ma sporo mejsca i przegrode komory głównej(przydatne do izolacji np. żywności od innych rzeczy),w przedziale na broń upchnałem m4 z m203 i acogiem. Ostatnia rzeczą wartą uwagi jest trojkatny system zamków ułatwiający dostem po zawartości plecaka. Mnie na razie nie zawiódł. Wiadomo firma nie jest markowa więc ryzyko zawsze istnieje.

Link to post
Share on other sites

Panowie po co tak kombinujecie. Te plecaki to żenada, kijem przez szmatę bym tego nie dotknął.

 

Najlepszym rozwiązaniem jest torba którą podesłał Kuba, albo zwykły worek marynarski który jest nie do zajechania (koszt rzędu 50zł)

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...