Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

chciałbym zakupić sobie laser. Od razu zaznaczam że będzie to mój pierwszy laser.

Opinii jest 'dużo', do tego kilka jest nie dostępnych. Więc znacie jakiś dosyć dobry ~mocny laser do najlepiej 200zł, który jest obecnie dostępny lub będzie za miesiąc/dwa?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

dexter - A o co chodzi z przesyłką? Piszą że za friko, wstępnie sprawdzam opcję wysyłki możliwy tylko paypal lecz to nie problem, problemem jest to że nie naliczają sobie kosztów przesyłki. Jak to jest?

 

kfercik - Dzięki za propozycję, przemyślę. Lecz tak jak pisałem, mam zamiar zakupić ten laser za miecha/dwa.. Aczkolwiek będę pamiętał :)

 

wilkosz - Tutaj niestety (lub stety) dla mnie lipa, bo szukam czegoś małego tudzież krótkiego aby można to zamocować na mp9 od kwa, i aby to jakoś wyglądało, a myślę że z takim 'pałągiem' będzie z deka dziwnie :D

Link to post
Share on other sites

dexter - A o co chodzi z przesyłką? Piszą że za friko, wstępnie sprawdzam opcję wysyłki możliwy tylko paypal lecz to nie problem, problemem jest to że nie naliczają sobie kosztów przesyłki. Jak to jest?

Ebairsoft wszystko wysyła "za darmochę" (tak naprawdę mają to wliczone w cenę po prostu) przy pomocy poczty lotniczej. Cena, którą masz podaną na stronie jest ceną ostateczną, którą zapłacisz.

Link to post
Share on other sites

Oj tam, może i by był. Toć nie będę fapował do tej repliki tylko będę jej używał :D

Lecz to nie zmienia faktu, że chcę aby ten laser zmieścił się na dolną szynę, lub jak już będzie bida to na boczną i aby nie był długi na 20cm :D

 

W każdym razie dzięki za pomoc, i pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...